15,9 млн. грн. отримали кременчужани на придбання житла

15.01.2019, 13:35 Просмотров: 1 637

Забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність та територіальну цілісність України

У 2019 році продовжується дія державної програми по забезпеченню житлом членів сімей загиблих учасників АТО та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, передбаченою постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей». Про це повідомляє прес-служба мерії Кременчука. 


При умові перебування на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Полтавської області право на отримання грошової компенсації, відповідно до зазначеної постанови, мають:

  • члени сімей загиблих, смерть яких пов'язана з безпосередньою участю в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення;
  • особи з інвалідністю I-II груп, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.


У 2018 році на засіданнях міської комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення позитивно було розглянуто 22 кандидатур, 20 з них перерахована субвенція в сумі 15,9 млн. грн.


На сьогодні 2 члена сім’ї загиблого та 10 осіб з інвалідністю внаслідок війни придбали бажане житло.

Теги: квартира
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх