Три роки Малецького: думки кременчужан щодо муніципальної поліції

17.11.2018, 16:01 Просмотров: 2 548 Комментариев: 1

 

«Кременчуцький Телеграф» опитав кременчужан та дізнався їх думку про охоронну установу

16 листопада 2018 року для мера Кременчука не проста дата: три роки тому згідно з результатами виборів переміг Віталій Малецький. Тоді за Віталія Олексійовича проголосувало 32 684 містян, у той час я за конкурента - Віктора Калашника - віддали 15 897 голосів. До цієї дати «ТелеграфЪ» розпочав серію відео, на яких запитує у кременчужан про виконання передвиборних обіцянок міського голови.Віталій Малецький вів боротьбу за голоси виборців за допомогою своїх 20 обіцянок. Цікаво, що у 2015 році більшість наших читачів була переконана, що мер не виконає нічого з обіцяного:

 


Серед 20 обіцянок було й створення муніципальної міліції у Кременчуці.

Нова поліція, що створюється в Україні, має дещо інші завдання щодо охорони правопорядку. Міська муніципальна міліція існує в багатьох країнах. Її функції – робота з населенням, профілактика правопорушень, забезпечення громадського порядку на вулицях, контроль за виконанням рішень міської влади, дотримання правил благоустрою, - обіцяв мер.


Муніципальна поліція, яку згодом перейменують у Муніципальну варту, була створена у Кременчуці в кінці 2016 року за рішенням міської влади. Її функції – робота з населенням, профілактика правопорушень, забезпечення громадського порядку. Наразі Муніципальна поліція працює у 23 школах та лікарнях міста.
Автор: Дмитро Гіріч Видео: Олександр Попенко

Комментарии: 1

7
19 ноября 2018 09:20

Вот специально зарегался. Что он сделал, сидит уже черт знает сколько и не рыба не мясо. Тарифы растут на этом всё что он сделал... Взяли кредит на 40 тролейбусов, где они? А по поводу маршруток по 6грн вообще ***, у водителей ЗП от 10к на руки, не учитывая того сколько они воруют. Сегодня ехал на маршруте №11, даю водителю 100грн, он мне сдачу,а сотку себе в карман, прям бедные с голода пухнут... Маршрутки на ходу разваливаются, просто античеловеческие условия, до сих пох жопа горит. Может я не прав, подскажите что он вообще хорошего сделал за время своего правления?


+6
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх