Остання гра «Кременя», виставка та «заруба слонів»: куди кременчужанам сходити на вихідних

9.11.2018, 16:52 Просмотров: 1 103

 

Афіша заходів на 10 та 11 листопада

10 листопада, субота


10.00 - відвідайте виставку картин з фондової колекції галереї «Осінь на полотнах художників» в Картинний галереї Наталії Юзефович

11.00 - у Міській художній галереї Кременчука студенти-дизайнери КрНУ ім. Остроградського проходить виставка «Контрасти»

14.00 - футболісти «Кременя» зіграють заключну гру у цьому році. Суперником підопічних Ігоря Столовийцького буде криворізький «Гірник». Матч відбудеться на стадіоні «Кремінь-Арена»

18.00 - баскетбольний клуб «Кремінь» в КДЮСШ №2 прийме «Золотий вік» з Кропивницького


Розклад чемпіонату Кременчука з футзалу

СК «Політехнік»

12:00 «Глобино» - «Динамо»

13:00 «Глобино-2» - «Імпульс»

14:00 «Ягуар» - «Деївка»

15:00 «Нефтяник-В» - «Вохр-НПЗ»

16:00 «Трансгаз» - «JTI»

17:00 «КрКЗ» - «КВСЗ»

18:00 «Дилижанс» - «Аякс»

СК «Граніт»

12:00 «Мегаспорт» - «Нефтяник-юниор»

13:00 «ТБХ» - «Поло»

14:00 «Талант» - «Граліан»

15:00 «Олімп» - «Ялинці»

16:00 «Погреби» - «Теплоенерго»

17:00 «Драйв» - «Народний рух»

18:00 «Ізумруд» - «АТП-15307»

19:00 «Шершні» - «Вимпел»


11 листопада, неділя


10.00 - відвідайте виставку картин з фондової колекції галереї «Осінь на полотнах художників» в Картинний галереї Наталії Юзефович

11.00 - у Міській художній галереї Кременчука студенти-дизайнери КрНУ ім. Остроградського проходить виставка «Контрасти»

14.00 - друга гра баскетболістів «Кременя» проти «Золотого віку» з Кропивницького. Гра відбудеться в КДЮСШ №2


Розклад чемпіонату Кременчука з футзалу

СК «Політехнік»

12:00 «Кремінь U-19» - «Геологія»

13:00 «Мастер Мілк» - «Королівський Смак»

14:00 «Нефтяник-В» - «ВПУ-7»

15:00 «Вільтер» - «УПП»

16:00 «Інтер-Авто» - «Локомотив»

17:00 «КрНУ» - «Транзит-Сервіс»

18:00 «Дружба» - «Електроцентр»

19:00 «Вохр-НПЗ» - «1-й оконий»

СК «Граніт»

11:00 «Оверком» - «ПОЕ»

12:00 «Брест» - «Спорт для всіх»

13:00 «Каріатида» - «Мобіопт»

14:00 «Кремінь-АТО» - «Кременчукмясо»

15:00 «Н.Знамянка» - «Стріт»

16:00 «Сокол» - ООО «Із»

17:00 «Кремінь-2004» - «Титан»

18:00 «Сатурн» - «Командор»

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх