Без головного тренера «Кременчук» робить камбек в матчі з «Дніпром»

8.11.2018, 20:50 Переглядів: 2 730

Програючи в дві шайби кременчужани перевели гру в овертайм та вирвали перемогу в херсонців

8 листопада хокеїсти «Кременчука» перемогли херсонське «Дніпро» лише в овертаймі, вирішальну шайбу закинув естонець Даніїл Фурса.

Цей матч через дискваліфікацію пропустив головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький. Наставника кременчужан покарали за образу та втручання в дії суддів в матчі з «Донбасом».

Також на гру проти «Дніпра» дискваліфікований захисник «Кременчука» Всеволод Толстушко за бійку з Віталієм Кірющенковим, проте Тостушко вийшов на лід проти принципового суперника. Спортивно-дисциплінарний комітет Української хокейної ліги змінив кваліфікацію штрафів Толстушка і Кірющенкова. Замість матч-штрафу за бійку прийняли рішення накласти покарання у вигляді великого плюс автоматично дисциплінарного штрафу до кінця гри (5+20).

«Кременчук» - «Дніпро» - 5:4 (2:2, 0:2, 2:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Кисельов (Зайцев), 2:24. 1:1 Жвачкін (Золотухін), 9:11. 2:1 Кисельов (Фурса, Зайцев), 12:25. 2:2 Коляда (Бондаренко, Янішевський - більш.), 18:24. 2:3 Дуюн (Брага), 28:22. 2:4 Янішевський (Коляда, Декало - більш.), 37:38. 3:4Кисельов (Зайцев, Грицьких), 53:09. 4:4 Зайцев (Кисельов, Фурса), 56:07. 5:4 Фурса (Зайцев, Кисельов), 63:55

«Кременчук»: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Горлушко, Хрішпенц - Боєвих, Савицький - Чорний; Тютченко (А) - Красильников - Кривошапкін (А), Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук - Ципнятов - Муртищев
«Дніпро»: Петров (Сурканов); Білоусов - Декало, Пугачов - Афанасьєв, Шпак - Сірченко, Савченко; Бондаренко - Коляда - Янішевський, Золотухін - Коваленко - Жвачкін, Найдьонов - Мацейко - Макарицький, Дуюн - Брага - Тимченко

З самого початку гри господарі почали активно штурмувати ворота принципового суперника. На третій хвилині поєдинку кременчужани повели у рахунку - Кисельов після чудової награної комбінації забив свою першу шайбу у поєдинку.

Та на 10 хв гості рахунок зрівняли, відзначився Жвачкін. Згодом, ХК «Кременчук» знову був попереду, друга шайба в активі Кисельова. Однак піти на перерву, ведучи у рахунку, не вдалося - суперник скористався більшістю.

У другому періоді гра кременчуцького колективу була зовсім блідою - попереду мало що виходило, а у суперника навпаки. «Дніпро» вийшло вперед на дві шайби, друга з яких була забита у чисельній більшості на два гравці.

Кременчуцькі вболівальники так підтримували свою команду, що ті не мали права опускати руки та знову по повній пішли в бій відіграватися. За 7 хвилин до завершення поєдинку хокеїсти скоротили рахунок зусиллями, все того ж, Кисельова, який оформив хет-трик. А перевели матч в овертайм після шайби Зайцева.

Найактивніша трійка матчу в складі «Кременчука» - Зайцев, Фурса, Кисельов - вийшла на вирішальну п’ятихвилинку та не підвела. За хвилину до завершення часу Фурса скористався своїм моментом та приніс важливу перемогу над конкурентом. На трибунах, які були заповнені повністю, було справжнє свято.