З 10 листопада кременчужанам почнуть приходити повідомлення про розмір субсидії на жовтень

8.11.2018, 10:32 Просмотров: 2 371 Комментариев: 1

Загальну суму призначеної субсидії за жовтень-листопадбуде відображено в квитанціях зі сплати за житлово-комунальні послуги за листопад

З 10 по 25 листопада кременчужани почнуть отримувати повідомлення про розмір призначеної субсидії на жовтень. Про це повідомляє прес-служба мерії з посиланням на Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.Нагадаємо, що у зв’язку із внесенням суттєвих змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій (постанова Кабінету Міністрів України № 841 від 17.10.2018) і необхідністю їх врахування при визначенні розміру субсидій, фактичне нарахування субсидій на опалювальний період проведено у першій декаді листопада.


Для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення житлова субсидія на опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня, для домогосподарств з централізованим опаленням – з дати початку опалювального періоду, визначеної рішенням органів місцевого самоврядування.


У квитанціях з оплати за житлово-комунальні послуги за жовтень сума субсидії не вказана.

Загальну суму призначеної субсидії за два місяці (жовтень-листопад) буде відображено в квитанціях зі сплати за житлово-комунальні послуги за листопад поточного року.


Комментарии: 1

338
8 ноября 2018 21:41

автору статьи!!!
Это будет видно, если мы будем платить через Ощадкассу???

А если через Приват24!!???


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх