Кременчуцькі ОСМД, які «не втовпилися» за «теплими кредитами» ще можуть встигнути: уряд додав 100 млн грн

22.10.2018, 15:32 Просмотров: 1 966

Рішення про додаткові кошти ухвалене на позачерговому засіданні Кабміну

Уряд на позачерговому засіданні 19 жовтня ухвалив рішення щодо виділення додатково у цьому році 100 млн грн на програму «теплих кредитів» для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Тобто незабаром Програму, яка була зупинена через те, що вичерпалися кошти, буде відновлено.

 

Як нагадує Держенергоефективності, за умовами програми, ОСББ  можуть отримати компенсацію від 40% до 70% суми «теплих кредитів».

 

«Як показує досвід тих ОСББ, які вже скористалися програмою, найбільш ефективним проектом є комплексна термомодернізація багатоповерхівок, повне утеплення будинків дозволяє зменшити рахунки за опалення вдвічі та більше», - зазначають в Держенергоефективності.

 

У Кременчуці в 2018 році «теплими кредитами» скористалося 17 ОСМД. У тому числі є досвід повної термомодернізації будинку - це ОСМД на вулиці Тараса Бульби, 15. Спочатку за рахунок «теплого кредиту» у будинку влаштували індивідуальний тепловий пункт (ІТП) з автоматичним регулюванням подачі тепла, а вже в цьому році - повністю утеплили будинок.


26 об’єднанням співвласників цьогоріч кредитів не вистачило, але тепер і до них може дійти черга.


Як зекономити за допомогою кредитів: досвід ОСББ

Как экономят тепло и деньги ОСМД в Кременчуге 


У місті діє міська програма стимулювання енергоефективних заходів у ОСМД: компенсують відсотки за державним кредитом. Так, на сесії у жовтні ухвалили рішення про збільшення фінансування з 0,5 млн грн до 1,5 млн грн.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Всё об ОСМД:

Все жители многоэтажек теперь, по закону, являются их совладельцами. До 1 июля 2016 года кременчужане должны определиться, как управлять своим жильем.

Самый проверенный и ответственный из этих способов управления, при котором жители, действительно, могут влиять на состояние дома — создать ОСМД. Деятельность его регулируется Законом "Об объединении совладельцев многоквартирного дома".

Как создать ОСМД, читайте здесь.

О практике работы ОСМД мы расскажем в этом сюжете. Если у вас возникли вопросы, мы подготовим ответы, пишите t.donchenko88@gmail.comВверх