«Сталева Катя» з Олександрії та ветеран Кременчука завоювали нагороди серед шашистів

5.10.2018, 07:06 Переглядів: 2 067

Відкритий турнір з шашок відбувся у Кременчуці серед чоловіків та жінок

На вихідних у клубі «Каїсса» відбувся Відкритий турнір з шашок серед дорослих. До Кременчука з'їхалися шашисти з Черкаської області, Олександрії, Козельщини. 19 чоловіків, серед яких 6 кандидатів в майстри спорту, грали за швейцарською системою в 9 турів.

- Спочатку лідирував Олег Туманов, екс-чемпіон та учасник чемпіонату світу з шашок серед ветеранів, де він посів 4 місце. Проте в 7 турі Олег Туманов поступився кременчуцькому ветерану Гугену Аветисяну, і в підсумку посів 4 місце. 2 місце зайняв його земляк зі Сміли, Черкащина, кандидат в майстри спорту Олександр Ібрагімов, 3 місце в Анатолія Остапченка з Козельщини. А от переможцем змагань став кременчуцький ветеран, єдиний у Кременчуці кандидат в майстри спорту Володимир Мількін, - розповів директор шахово-шашкового клубу «Каїсса» Володимир Груздєв.

Переможець турніру серед чоловіків Володимир Мількін на фото праворуч у зеленому піджаку

Паралельно проходили змагання серед жінок, де змагалися 10 спортсменок. Тут змагання проходили за коловою системою. ! Місце завоювала Єкатерина Гончарова з Олександрії, яку ласкаво називають «Сталевою Катею» за її сталеві нерви під час гри. Друге місце посіла кременчужанка Ольга Котлік, яка в день змагань відзначила свій день народження. Кременчужанка не лише стала срібною призеркою турніру, а й єдиною, хто зміг перемогти чемпіонку на цьому турнірі. Брозову нагороду завоювала Валентина Клименко.

На фото зліва на право: Валентина Клименко, Єкатерина Гончарова та Ольга Котлік

4 кращих шашистів з Кременчука та Ольга Котлік поїдуть 6 жовтня до Чигирина на першість Чигиринського району з шашок.

Зазначимо, що це вперше відбулися змагання такого масштабу після кількарічної перерви у відремонтованому приміщенні.