Нова синьо-біла «Укрзалізниця»: вперше за 20 років залізниця змінила логотип

2.10.2018, 13:23 Просмотров: 3 163 Комментариев: 1

 

А на що вам схожий новий логотип?

27 вересня у Києві презентували оновлений логотип «Укрзалізниці». Вперше за 20 років залізниця змінює символіку.


Новий стиль для «Укрзалізниці» розробило агентство Galagan. І що цікаво, зробило це задарма. Працювали над ним більше 6 місяців, погоджували на рівні топ-менеджменту. Оновлений стиль передбачає використання двох кольорів: синього відтінку «темна ніч» і білого «устричного».


За словами керівника ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, новий логотип нагадує локомотив і символізує рух вперед.


Оновлений знак буде єдиним для всієї компанії та її філій. Впровадження логотипу почали із запуску поїзду 4 столиць (Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига), безпрецедентного оновлення рухомого складу. Нові локомотиви GE, до речі, вже брендовані корпоративними кольорами.


Обіцяють, що оновлений логотип запроваджують разом з новою якістю сервісу та новими можливостями.


- Запровадження нового логотипу є своєрідною точкою відліку, яка дає можливість побачити реальність змін у компанії. Тепер всі охочі зможуть відстежити за новим логотипом, наприклад, скільки додалося саме нового рухомого складу, – зазначив Євген Кравцов.Поштовхом для зміни візуального образу компанії стало утвердження підприємства у статусі публічного акціонерного товариства. Відтепер логотипом є стилізовані літери «У» та «З», виконані унікальним шрифтом, і локомотив, що рухається вперед.За словами директора креативної агенції Galagan Наталії Закашанської, оновлений логотип базується на принципах мінімалізму. Лаконічність дозволить бути більш впізнаваним, зручнішим у відтворенні, ефективнішим для подальшої комунікації.


Цікаво, що над трансформацією та реформуванням компанії як у сфері корпоративних перетворень, так і побудови нової моделі роботи, що зумовлена зростанням соціальної відповідальності та ринковими цілями, працює і кременчужанин Ростислав Курінько. Нині Ростислав - директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Укрзалізниця». Тож до оновлення логотипу Кременчук також має відношення;)


Так виглядав попередній логотип:


 

Автор: Руслана Горгола Источник фото: 112 Украина, facebook.com Источник видео: facebook.com

Що ви бачите у новому логотипі?

Комментарии: 1

177
2 октября 2018 14:14

зря, моек для вагонов в стране нормальных нет, бут на вид еще грязнее 


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх