Через 4 місяці історія повторилася: «Кремінь-АТО» зіграв вдома з «Ягуаром»

22.08.2018, 16:01 Переглядів: 3 309

Кременчужанам переломи хід гри не вдалося

21 серпня футболісти «Кремінь-АТО» на стадіоні «Кремінь-Арена» через 4 місяці прийняли команду нацгвардійців «Ягуар». Футболісти-бійці, які пройшли горнило російсько-української війни, грають в лізі учасників АТО. Як і минулого разу кременчужани поступилися ягуарам, але цього разу з рахунком - 1:7.

Через схожість кольору форм, нашим хлопцям довелося грати в зелених манишках. При цьому на хлопцях була нова смугаста чорно-синя форма.

На перших хвилинах «Ягуар» після проходу по правому флангу віддав передачу на неприкритого гравця, який впритул розстріляв ворота «Кременя» - 0:1.

Контратака гостей й помилка в захисті кременчужан призвела до другого пропущеного голу. Ягуарівці продовжили наступ на ворота «Кремінь-АТО». Й чергова комбінація в центрі поля, провал захисту «Кременя» і ягуарівці спокійно проходять лівим флангом до воріт - 0:3.

«Кремінь-АТО» відіграв один м'яч. Прорвавшись через оборону ягуарівців, «Кремінь» прострелив у нижній кут воріт - 1:3. Швидкий темп гри змінювався обміном 100% моментів, але в обох випадках команди рятували їх голкіпери. До перерви «Ягуар» збільшив перевагу забив 4 гол у ворота господарів - 1:4.

У другому таймі «Кремінь-АТО» намагався переломити хід гри, але під кінець гри, десь за 5 хвилин, пропустили ще 3 голи. Матч завершився з рахунком - 1:7.

У регіональній лізі «Центр» беруть участь 8  команд із Хмельницької, Вінницької, Житомирської, Черкаської та Кіровоградської областей, гравцями яких є бійці з лав ЗСУ, НГУ, ДПСУ, СБУ та інших підрозділів, які безпосередньо приймали і приймають участь в ООС (раніше АТО). Ліга «Центр» вже під час чемпіонату збільшилася на 3 команди. До центральної ліги додали: «Поділля-АТО» (Хмельницький), «Бердичів АТО» (Житомирська область), «Умань АТО» (Черкаська область).