«Сусіди двічі смажили шашлики у дворі з радості, що нас оштрафували»: в історії з діркою в стіні винна - гільза

9.07.2018, 12:34 Переглядів: 7 663

Справа з наскрізною діркою в підлозі дійшла до свого завершення

Історія наскрізної дірки до сусідів знизу дійшла до свого завершення. На адміністративній комісії повернулися до розгляду протоколу кременчужан, які скаржилися на своїх сусідів зверху по вул. Гвардійській.


Сусіди знизу скаржилися, що результатом перепланування та ремонту в їх квартирі з'явилася дірка на кухні та пошкоджене гіпсокартонне облицювання стелі.


Власниця квартири, де проходив ремонт, розповіла на комісії, що під час ремонту прибрали лише ненесучі стіни. На кухні, згідно з плануванням, в перегородках між сусідами була гільза з якої й випала труба.


- Ми пропонували сусідам замінити частково облицювання стелі, саме там де була тріщина, але вони відмовилися, - зазначила жінка.


За словами жінки, непорозуміння з сусідами, які живуть знизу в них давно.


- Вони навіть двічі смажили шашлики у дворі з радості, що нас оштрафували на 51 гривню, - додала жінка.В.о. голови адмінкомісії Валерій Мірошніченко зауважив, що з 2014 року, коли були внесені зміни до Житлового кодексу, дозвіл органів самоврядування не потрібен, якщо проводити перепланування в квартирі без втручання в несучі конструкції. Він запропонував закрити справу, а сусідам знайти порозуміння.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх