Приз глядацьких симпатій «Кубок Хатіко» отримала вихованка притулку для тварин Дейзі

21.06.2018, 16:05 Переглядів: 2 513

 

За останні два місяці зі “Спецсервісу” забрали близько 80 кудлатих

Приз глядацьких симпатій «Кубок Хатіко», який проводився на сторінці в фейсбук, отримала Дейзі.


 


Невгамовною та енергійною Дейзі зустрічала нас сьогодні на порозі “Спецсервіс-Кременчук”. Хоча майже рік тому виснажене та худе цуценя потрапило до “Спецсервісу” з зупинки “Водоканал”. Маленьке чорне чудо з величезними очима тоді прозвали Селедкою. 


 

Софія та Ніка нові господарі Дейзі 


Тепер Селедка вона ж Дейзі переступала поріг Спецсервісу на ручках своїх люблячих господарів.


 


Господині Софія та Ніка Савчук за підтримки мами Оксани одягли Дейзі в національний костюм. Це вже другий конкурс в якому родина бере участь, минулого разу на зимовому конкурсі собачка була сніговою королевою.


- Це Дейзі нас обрала. Вона гавкала голосніше за інших собак, металася і бігала по вольєру, висовувала свою мордочку. І ми вирішили, якщо вона це відчуває, значить вона більше за інших хоче до нас. Значить саме це наша собака, - розповіла Оксана.


Невгамовний песик виконував різноманітні команди від просто сидіти до команди “суслик” та тримання м'ячика на носі.


 


Також від переможниці голосування на сайті “Телеграфу” Марини Морозової та Улі передали “Спецсервісу” сертифікат на закупівлю необхідних товарів. 


Під час зустрічі присутній віце-мер Руслан Проценко підтвердив, що міська влада допоможе з закупівлею мікроскопа для “Спецсервіса”. Частину коштів вже зібрали на «Кубку Хатіко» - 8500 грн, але все одно цього не достатньо.


- Мікроскоп для клінічних досліджень наших тварин. Ми всіх наших тварин, які до нас потрапляють робимо дослідження. Якщо ми випускаємо тварину на вулицю, ми повинні бути впевненими, що вона здорова, адже житиме вона серед людей. Тварин, які одразу до нас потрапляють ми повинні поставити діагноз. Ми веземо кожну тварину в міську лабораторію, витрачаємо на це бензин та час, - розповіла керівник служби відлову й утримання КП «Спецсервіс-Кременчук» Марина Кожушко.


Марина Кожушко розповіла, що у притулку зараз живуть близько 200 собак та 40 котів.


- Зараз багато забирають тварин. За останні два місяці віддали більше 80 собак, це близько 40 тварин в місяць, - зазначила Марина Кожушко.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх