«Нафтохімік» хоч і забив першим, але ледь вирвав нічию в «Інваспорта»

28.05.2018, 10:40 Переглядів: 2 480

Кременчужани зіграли ще одну домашню гру, попереду серія виїзних ігор

Футбольний матч між командами "Нафтохімік" та полтавським "Інваспорт" провели напередодні професійного свята працівників хімічної та нафтохімічної промисловості. 26 травня стадіон "Нафтохімік" зібрав вболівальників кременчуцької команди, яка представляє наше місто на першості області.

"Нафтохіміку" важко було боротися з суперником, який технічно на голову вищий. Адже ця полтавська команда фактично дефлімпійська збірна України.

Першим відкрити рахунок вдалося господарям. На 16 хвилині відзначився у ворота "Інваспорта" Артем Гаркуша. До перерви футболісти з вадами слуху зрівняли рахунок. Після перерви вболівальники побачили не менш видовищний футбол. В середині другого тайму полтавці вийшли вперед, а на 88 хвилині "Нафтохімік" додав у швидкості й Олександр Неславський зрівняв рахунок - 2:2.

На жаль, молодь "Нафтохіміка" не змогла забити жодного голу в ворота суперника й програла з рахунком - 0:4.