Дзюдоїстка Єлизавета Каланіна виграла «бронзовий» поєдинок

29.04.2018, 09:01 Переглядів: 2 958

Кременчужанка перемогла іншу українку Галину Тарасову

28 квітня, в останній змагальний день чемпіонату Європи - бронзову медаль у категорії понад 78 кг здобула Єлизавета Каланіна, перемігши у поєдинку за третє місце іншу українку Галину Тарасову. Про це повідомляє прес-служба Федерації дзюдо України.

До зустрічі зі співвітчизницею Єлизавета Каланіна спочатку взяла гору над італійкою Елеонорою Гері, а потім на нашу дзюдоїстку чекала досить принципова сутичка - із Іриною Кіндзерською, яка нещодавно виступала у складі збірної України, а зараз захищає спортивну честь Азербайджану. Що ж, Єлизавета перемогла і вийшла до півфіналу, де її опоненткою була Лариса Церич із Боснії й Герцеговини, срібна (2014) і бронзова (2017) призерка чемпіонатів Європи. Цього року Каланіна вже зазнала поразки від балканки у лютому на турнірі Grand Slam у Дюссельдорфі. На жаль, спортсменка із Кременчука, вихованка СК "Легіон", поступилася і цього разу.