Розширено категорії осіб - учасників АТО, які мають право на санаторно-курортне лікування

8.04.2018, 10:02 Переглядів: 2 986

 

Перегляньте чи маєте кілька додаткових днів відпустки

Список категорій учасників АТО, хто має право на санаторно-курортне лікування розширили. Про це повідомляє прес-служба мерії з посиланням на постанову № 137 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200» Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 року. 


Згідно з постановою розширено категорії осіб, які мають право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті. Відповідно до постанови органи соціального захисту населення забезпечують безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості:

  • учасників бойових дій, яким статус надано відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” - не частіше ніж один раз на рік строком на 18-21 день;
  • осіб з інвалідністю внаслідок війни, яким статус надано відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” - позачергово щороку строком на 18-21 день;
  • учасників війни, яким надано статус відповідно до пункту 13 статті 9 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” - не частіше ніж один раз на два роки строком на 18-21 день;
  • постраждалих учасників Революції Гідності, яким статус встановлено відповідно до статті 16-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” - не частіше ніж один раз на рік строком на 18-21 день;
  • осіб з інвалідністю внаслідок війни із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - відповідно до медичних рекомендацій, з них:

- I та II груп - до санаторіїв (відділень) спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

- III групи - до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день;


Зазначаємо, що реєстрація заяв проводиться окремо за кожною категорією незалежно від профілю захворювання в порядку черговості подання заяв.


Особам з інвалідністю внаслідок війни, які отримали санаторно-курортні путівки відповідно до цього Порядку, виплачується компенсація вартості проїзду до санаторно-курортного закладу та назад транспортом загального користування (залізничним та автомобільним) згідно з поданими проїзними квитками. У разі проїзду залізничним транспортом відшкодовується вартість квитка у плацкартному вагоні.


Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування учасникам бойових дій та учасникам війни виплачується в порядку та розмірах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.06. 2004 № 785.

Теги: лікування
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх