Це не першоквітневий жарт: «Кремінь» вдруге робить сенсацію у матчі з «Геліосом»

1.04.2018, 16:54 Переглядів: 5 124

Вболівальники на стадіоні "Кремінь-Арена" побачили й автогол, удар у хрестовину, і гол і не реалізований пенальті

1 квітня футбольний клуб «Кремінь» на своєму полі прийняв харківський «Геліос». Підопічні Сергія Ященка у неймовірному подинку перемагають харків'ян і піднімаються з зони вильоту.

«Кремінь» - «Геліос» - 2:1 (1:0)

Голи: Богданов 73 - Погорілий 17 (аг), Кравченко 65, Чепуренко 66 (н/п)

Попередження: Саркісян 90+3, Ходуля 67 - Котляр 52

«Кремінь»: А.Олійник, Ентін, Ходуля (Квачов, 70), Ченбай, Горват (В.Олійник, 59), Піскун, Вовкодав, Степанчук (Саркісян, 77), Янаков (Бєлоусов, 46), Коваленко (Богданов, 55), Тимченко. Запасні: Онопко, Дугу. Головний тренер: Сергій Ященко

«Геліос»: Погорілий, Луценко, Лобойко, Шопін, Глущицький, Лебеденко (Субочев, 58), Кошман, Чепуренко, Кравченко, Котляр (Зайчук, 68), Козлов. Запасні: Сидоренко, Биков. Головний тренер: Ігор Рахаєв

«Кремінь» здобуває першу перемогу у 2018 році перемігши «сонячних» у нелегкому поєдинку. У першому таймі авто голом відзначився «Геліос». На 17 хв Котляр намагався перервати передачу Вовкодава на Коваленка й з метрів 40 за «шиворот» закинув власному голкіперу Погорілому, на якого потім арбітри й записали авто гол.

Після перерви команди додали оборотів. Кілька непоганих моментів було в обох команд: Тимченко та Козлов пробили повз ворота, а Бєлоусов після передачі Степанчука взагалі умудрився не попасти в ворота з кількох метрів. За кілька хвилин Кравченко отримавши пас від Кошмана зрівняв рахунок, на жаль голкіпер «синьо-білих не зміг зафіксувати м’яч. Через дві хвилини Ілля Ходуля у штрафному майданчику збиває Котляра – арбітр назначає 11-метовий у ворота «Кременя». Виконувати пенальті йде  Чепурненко, але переграти надійного Олійника йому не вдалося, Андрій майстерно витягнув м’яч з нижнього лівого кута.

На 74 хв Вовкодав навісив у штрафну де «король повітря» Тимченко (за версією сайту footboom) виграв на другому поверсі м’яч й скинув його на Богданова. Максим одним касанням пробив у ближню дев’ятку. Зрівняти або зробити перевагу ще більшою мали обидві команди, але в обох випадках за «сонячних» та «Кремінь» зіграла перекладина воріт. 2:1 і «Кремінь» знову робить сенсацію у матчі з «Геліосом». Такі необхідні три очки дарують кременчужанам можливість покинути зону вильоту.

Після гри голкіпер «Кременя» Андрій Олійник, який неодноразово рятував свою команду, поділився з «Телеграфом» своїми емоціями:

- Від гри в захваті. Був упевнений, що повинні виграти. Самовіддача була позамежною. Трохи прикро за перший гол але, що не відбувається то на краще. Значить так треба було для нашої перемоги.

Джокер «синьо-білих» Максим Богданов вийшов на заміну у другому таймі й одразу увірвався в гру.

- Гра була як і всі важкою, легких ігор у нас не буває! Дуже хотілося взяти очки, але знали, що з таким суперником це буде дуже важко. Автогол нічим не допоміг, адже це наша команда починала свою атаку і тиском на гравця змусила його помилитися. Гол присвятив своїй родині і коханій дівчині.

Додамо, що Богдан неординарно відсвяткував перемогу, засунувши м’яч під футболку. Так святкують, якщо в родині чекають поповнення. Бажаємо Максиму ще не раз так відсвяткувати перемогу й присвятити забиті м'ячі своїй коханій Анастасіїblush