«Дві війни - одне лихо»: у Кременчуці відкрили виставку, яка об’єднує АТО й Афганістан

30.03.2018, 14:01 Просмотров: 2 082

 

Кременчужани можуть ознайомитися з світлинами та малюнками в бібліотеці

Фото: Олександр Попенко

У відділі читальної зали бібліотеки кременчужани можуть ознайомитися з фотовиставкою, яка об’єднує дві війни АТО й Афганістан. Виставка «Дві війни – одне лихо» присвячена загиблим кременчужанам на війні.


За інформацією бібліотекарів, війна навіки забрала 43-х мужніх кременчужан, рівно стільки незабутніх героїв дав країні Кременчук та приміський район, але вони навічно залишилися в строю.


- Кожна непоправна втрата – це страшне горе для рідних і близьких загиблих, це й біль і скорбота для всіх жителів міста. На фотопрезентації, особливо важко і боляче було говорити матерям. Адже, просто неможливо уявити, що коїться у материнських душах, на які дрібні уламки розсипалися їх серця. Для мами син залишився в спогадах не тільки мужнім воїном, а й ласкавим синочком. Адже, ніби завжди бачить його перед собою, вчувається його голос. Він завжди з нею. А вона лише передивляється його фотографії. Мало - помалу сім’ї вчаться жити без дітей, чоловіків, батьків, - зазначили на виставці «Дві війни - одне лихо».


Інсталяція відкрита до 2 квітня по вул. Соборній 9/16 з 10.00 до 19.00.

Автор: Альона Душенко Фото: Олександр Попенко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх