Важка битва «Кременчука» у лігві «Вовків»

5.03.2018, 21:39 Переглядів: 2 626

Кременчуцькі хокеїсти у підсумку зустрічі вийшли у півфінал

5 березня хокейний клуб "Кременчук" у не простій зустрічі з "Вовками" виходить у півфінал.

Перший матч у Кременчуці закінчився перемогою "городянин" з рахунком 5:1, попри такий результат головний тренер "Вовків" Микола Сидоров пообіцяв, що в другій грі його команда буде боротися до кінця. Так і вийшло. Не зважаючи на перевагу "Кременчука" у другому періоді "вовки" у заключній двадцятихвилинці проявили характер.

«Вовки» - «Кременчук» - 3:5 (0:0, 1:3, 2:2)

Шайби: 0:1 – Чорний (Карпенко, Козачук – більш.) – 24:13, 0:2 – Алексанян-Петрович (Чернишенко, Рубан) – 24:26, 0:3 – Карпенко (Толстушко, Бойков – більш.) – 33:36, 1:3 – Шапіро (Забулонов, Черемнов – мен.) – 34:31, 1:4 – Алексанян-Петрович (Чорний, Карпенко) – 40:37, 1:5 – Толстушко (Бойков, Карпенко – більш.) – 48:14, 2:5 – Шахов (Забулонов, Микульчик – більш.) – 52:01, 3:5 – Микульчик (Приваліхін, Забулонов – більш.) – 55:24

«Вовки»: Гордюшин (Швець); Бугаєв - Лучников, Забулонов - Приваліхін, Луценко - Сорока; Микульчик - Овчинніков - Шахов, Черемнов - Шапіро - Боронило, Мкртчян - Омельченко - Паламаренко, Пилявець, Носко
«Кременчук»: Власенко (Петленко); Козачук - Толстушко, Роганов - Наливайко, Савицький - Горлушко; Бойков - Карпенко - Чорний, Алексанян-Петрович - Чернишенко - Рубан, Кривошапкін - Гриценко - Поліщук, Ефимочкін

Другий чвертьфінальний поєдинок змушував «Вовків» йти вперед, адже вони програли в першій грі в Кременчуці 1:5. Про це повідомляє прес-служба ХК "Кременчук". Номінальні господарі намагалися форсувати події в матчі, але «городяни» впевнено контролювали хід поєдинку, і тільки надійна гра в воротах Гордюшина не дозволила відрити кременчужанам рахунок в першому періоді.

Уже в перші 5 хвилин після перерви підопічні Олександра Савицького зняли питання про переможця в чвертьфіналі - закинувши дві шайби і зробивши загальний рахунок за сумою двох зустрічей 7:1. Спочатку Дмитро Чорний, який пропустив останні два місяці через травму на молодіжному чемпіонаті світу, в більшості відрив рахунок. А через дві з половиною хвилини Сергій Алексанян-Петрович точним кидком подвоїв перевагу. Капітан «Кременчука» Севастян Карпенко на 34-й хвилині реалізував «зайвого» і довів рахунок до 3:0, знявши повністю інтригу в серії. «Вовки» зусиллями кращого снайпера команди Соломона Шапіро в меншості відіграли оду шайбу до другої перерви, але в заключній двадцятихвилинці дубль оформив Алексанян-Петрович, а Всеволод Толстушко реалізувавши чисельну перевагу довів рахунок до 5:1. Треба віддати належне «Вовкам», які «горіли» 8 шайб за сумою двох матчів, проявили характер і зуміли відіграти дві шайби в більшості.

Наскільки був напруженим та "гарячий" поєдинок можна побачити у відрізках боїв, які провели...

... Руслан Забулонов - Гліб Кривошапкін

... Антон Рубан - Демид Лучников

За сумою двох зустрічей «Кременчук» вийшов у півфінал, де їх суперником став «Білий Барс» з Білої Церкви.

Півфінал пройде до трьох перемог однієї з команд. 9 і 11 березня «Кременчук» зіграє з «Білим Барсом» в Білій Церкві, а 14 березня у Кременчуці. Якщо в цих іграх не з'ясується фіналіст, то четверта гра відбудеться 16 березня на СК «Айсберг», в разі нічиєї в серії - 19 березеня гра у Білої Церкві. Шанувальників хокею чекає інтригуючий півфінал, адже ігри кременчужан з білоцерківці були самими непередбачуваними в цьому сезоні. У другій парі грає «Донбас» з харківським «Динамо», який напередодні переміг «Галицьких Левів».

Автор: Альона Душенко Джерело відео: XSPORT.ua, УХЛ