Асфальта и зрелищ: Малецкий пообещал ежегодно асфальтировать по несколько улиц в частном секторе

23.02.2018, 11:01 Переглядів: 2 944

 

Такими темпами за пятилетку точно не справится...

Городской голова Кременчуга Виталий Малецкий, на встрече с представителями контакт-центров Автозаводской и Крюковской районных администраций, пообещал, что ежегодно в частном секторе будет асфальтироваться несколько дорог, сообщает пресс-служба исполкома городского совета.


Мэр, отвечая на просьбы подчинённых о необходимости проведения грейдирования грунтовых дорог в частном секторе, заявил, что грейдирование – не выход, а временная мера.


Выдержки из предвыборной программы Виталия Малецкого в 2015 году о дорогах:


4. Забезпечення рівномірного розвитку всіх мікрорайонів у рамках програми «Кременчук - місто без околиць» Поліпшення умов транспортного сполучення, освітлення вулиць, розташування аптечних пунктів, банківських установ та банкоматів, дитячих та спортивних майданчиків, доріг та тротуарів – все це надасть можливість навіть віддаленому району Кременчука не відчувати себе відокремленим від решти міста.


9. Проведення капітального ремонту міських автодоріг та внутрішньоквартальних проїздів і тротуарів Розробка паспортів міських вулиць з визначенням проблемних ділянок автодоріг та тротуарів. Виявлення внутрішньоквартальних проблемних місць щодо дорожнього покриття. Комплексна робота з ремонту доріг та тротуарів: при проведенні ремонту проїжджої частини одночасний ремонт прилеглих доріжок для пішоходів.


Автор: solod Джерело фото: Пресс-служба мэрии Кременчуга
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх