Під час «Козацьких розваг» встановили новий рекорд міста у гирьовому спорті

17.02.2018, 16:17 Просмотров: 3 184

    

Під мокрим снігом, який сипав протягом змагань, чимало чоловіків зважилися перевірити свою силу

У рамках святкування етнодійства «Масляна» відбувся спортивний захід «Козацькі розваги», в якому участь взяли всі бажаючі містяни


Під мокрим снігом, який сипав протягом змагань, чимало чоловіків зважилися перевірити свою силу. Організатори заходу підготували на цей день три змагання для двох вікових категорій.


Швидше за всіх чемпіона визначали у турнірі з армреслінгу – Максим Краснопольский виявився найсильнішим у категорії до 18 років, а Олександр Миленький став переможцем у старшому віці.


 


Найбільший ажіотаж був на гирьовому спорту, адже там встановлювався рекорд міста. Денис Бондарь під час штовхань гирі вагою 24 кг дізнався, що наразі рекорд становить 202 штовхання і вирішив його перевершити. Йому це вдалося – на три штовхання рекорд міста оновився. Варто зазначити, що Денис є майстром спорту в цьому виді.


Молодша група підіймала гирю вагою 16 кг – Владислав Сухозад виявився сильнішим за інших, продемонструвавши результат 45 штовхань гирі.


 


Найдовше всіх тривали змагання з тримання імітованої свині. Вікова категорія молодше 18 років тримала порося вагою 30 кг, де чемпіоном виявився Григорій Троцко. А переможець дорослих чоловіків – Ігор Тимофієнко.


  


Всі призери змагань отримали смачні нагороди від спонсорів заходу.


 

Автор: Дмитро Гіріч Источник фото: Прес-служба мерії
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх