Дівчина, впавши з велосипеда, отримала травму, а вже за кілька місяців виявили пухлину

4.04.2018, 12:33 Переглядів: 24 569

 

Терміново необхідна допомога Юлії Стукановій, дівчинка пережила операцію, попереду ще одна, але фінансові можливості родини вичерпані

У 7-річної кременчужанки Юлії Стуканової виявили саркому Юінга (рак кістки). В жовтні минулого року Юля перенесла операцію з видалення пухлини. У січні стався рецидив, лікарі знову виявили пухлину. Стан дівчинки різко погіршився, щоб врятувати життя Юлі необхідна повторна операція за кордоном. Клініка з Ізраїлю береться за лікування, але ціна життя 50 тисяч доларів.


Бабуся з дідусем поділилися з «Телеграфом», що на першу операцію збирали самотужки, займали гроші у знайомих, але зараз фінансові можливості родини вичерпалися.


- Юля впала з велосипеду. Спочатку підозрювали надрив селезінки, але через 2 місяці виявили пухлину розміром 10 см. Зробили операцію, видалили пухлину та частину ребра. А вже цього року стався рецидив, з'явилися метастази. Операцію погодилися зробити в Ізраїлі, але сума 50 тисяч доларів. Кошти необхідно зібрати якомога швидше, - розповіла бабуся.


Станом на 4 квітня дівчинка проходить лікування в Єрусалимі, але родині необхідна фінансова підтримка. Реквізити для допомоги:

Картка мами: 4149-6293-9441-0542 (Стуканова Віталіна Олександрівна)

Телефон мами Юлі 097-38-11-590


 

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Благодійність:Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх