«Міський голова, МОЖЛИВО, порушує закон», - реакція мера Кременчука на публікацію «Телеграфа»

12.02.2018, 07:34 Переглядів: 3 805

Мер вирішив перевтілитися в редактора і погомоніти, як можна писати, а як – ні. Втім, проводити сесії у термін, визначений законодавством, він так і не надумав…

9 лютого під час брифінгу мер Віталій Малецький відреагував на публікацію в «Телеграфі» (під час відповіді на запитання іншого журналіста):


- Я читав газету «ТелеграфЪ», там написано, що я закон порушую…У нашій публікації йшлося про те, що не скликаючи сесію понад місяць, мер порушує і закон, і регламент Кременчуцької міської ради. А більшість депутатів із ним мовчки погоджується. Далі ми аналізували можливі наслідки бездіяльності влади у вирішенні земельних питань?


Мер подискутував з журналістами з приводу того, порушував він закон, чи ні, та зробив зауваження, звертаючись до журналістки «Телеграфа» Тетяни Донченко.


Мер: Пані Тетяна дуже фаховий журналіст, але в місцевому самоврядуванні вона розбирається трошки гірше, ніж в УЖКГ. От в УЖКГ ви просто профі, вас можна брати до начальника в радники… Але в місцевому самоврядуванні трохи не вистачає. Давайте ми вас в академію направимо десь на короткостроковий семінар, щоб там вам розказали, що є певні позиції…


ТЪ: Але є закон «Про місцеве самоврядування».


Мер: І там написано, що сесія проводиться не рідше разу на квартал,


ТЪ: За винятком земельних питань.


Мер:  А з земельних питань – не рідше одного разу на місяць. Але де ви бачили, щоб раніше сесії проводилися не рідше одного разу на місяць?


ТЪ: Тобто ви хочете сказати, що раніше порушували і далі будемо порушувати?


Мер: Є правозастосовча практика, і вона показує, що ми нормально проводимо сесії з тим проміжком, який зараз плануємо. По цій правозастосовчій практиці працює Полтавська обласна рада. По цій правозастосовчій практиці працює Полтавська міська рада. До них питань ні в кого немає – все.


ТЪ: Тобто ви чекаєте, коли будуть питання, прийде прокуратура чи правоохоронці?


Мер: Ваше право звертатися, але писати, що міський голова порушує закон – не можна.


ТЪ: Чому ж не можна, якщо ви його порушуєте?


Мер: Можна писати «міський голова, МОЖЛИВО, порушує закон» - і тоді ви будете супержурналіст.


Нагадаємо, наступна сесія міської ради відбудеться 29 березня з інтервалом між попередньою у квартал. Депутат Оксана Піддубна заявила, що подасть заяву до поліції та мера з приводу зловживання владою.


Автор: ТелеграфЪ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 40 від 6 жовтня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх