Реванш «Кременчука» у матчі з «Білим Барсом»

11.02.2018, 19:31 Переглядів: 3 098

Підопічні Олександра Савицького провели дві грі поспіль на виїзді з "Білим Барсом"

10 та 11 лютого хокеїсти "Кременчука" здійснили вояж до Білої Церкви де зіграли з місцевим "Білим Барсом".

«Білий Барс» - «Кременчук» 4:3 (1:1; 1:1; 2:1)

Шайби: 0:1 Шиманський (Алексанян-Петрович), 13:58. 1:1 Тимченко (Панов, Даниленко) 15:45. 2:1 Васильєв (Гуменюк, Ромащенко), 24:18. 2:2 Чернишенко (Роганов), 29:02. 2:3 Красильников (Чернишенко, Роганов), 45:15. 3:3 Даниленко (Ядловський - 5х3), 54:05. 4:3 Логач (Даниленко, Тимченко - 5х3), 58:06

«Білий Барс»: Люльчук; Логач - Ядловський, Табашнік - Воронін, Гриценко - Васильєв, Савченко - Грицюк; Бондаренко - Даниленко - Тимченко, Разумов - Ромащенко - Панов, Козієнко - Дурдиєв - Гуменюк, Нетеса - Найдьонов - Ромахін

«Кременчук»: Власенко; Грицьких - Роганов, Козачук - Толстушко, Савицький - Горлушко, Наливайко; Сеник - Красильников - Чернишенко, Алексанян-Петрович - Карпенко - Рубан, Шиманський - Гриценко - Кривошапкин, Єфімочкін - Шах - Поліщук

Двічі програючи, «барси» змогли перемогти в матчі. У другій половині першого періоду вперед вийшов «Кременчук» - Артем Шиманський майстерно підібрав шайбу, і відправив її в сітку воріт, про це повідомляє прес-служба УХЛ. Однак через дві хвилини зрівняти рахунок зміг Євген Тимченко.

У другому періоді ситуація змінилася дзеркально - вперед вийшов «Білий Барс» завдяки шайбі Михайла Васильєва, але на 30-й хвилині цифри на табло знову стали однаковими - Сергія Люльчука "пробив" Дмитро Чернишенко. Через шість хвилин після старту третього періоду, "Кременчук" знову вийшли вперед. Олексій Красильников кидав по воротах суперника, але шайба відлетіла до захисника, і від його коника ігровий знаряд влетів у ворота.

Вирішальними в матчі стала низка вилучень у «Кременчука» наприкінці гри. Спочатку на 55-й хвилині красиво зіграв Дмитро Даниленко, зрівнявши рахунок точним кидком з гострого кута. Потім ще раз перевагу в два польових гравця реалізував Сергій Логач, підставивши ключку під передачу Даниленко.

На другий день "Кременчук" взяв реванш, дзеркально перемігши - 4:3.

«Білий Барс» - «Кремечук» - 3:4 (0:0, 0:1, 3:3)

Шайби: 0:1 Бойков (Чернишенко, Карпенко, 32:23). 0:2 Бойков (Карпенко, 44:10). 1:2 Тимченко (Даниленко, Бондаренко, 44:59). 1:3 Бойков (Карпенко, Козачук, 47:55 – більш.). 2:3 Тимченко (Ромащенко, Даниленко, 49:29). 3:3 Бондаренко (Тимченко, Разумов, 56:24) 3:4 Шиманський (Козачук, Красильников, 57:38)

«Білий Барс»: Люльчук (Качула). Логач - Ядловський, Табашнік - Воронін, Гриценко - Васильєв, Савченко – Грицюк. Бондаренко - Даниленко - Тимченко, Разумов - Ромащенко - Панов, Козієнко - Дурдиєв - Гуменюк, Нетеса - Найдьонов - Ромахін

«Кременчук»: Петленко (Власенко). Грицьких - Роганов, Козачук - Толстушко, Савицький - Горлушко, Наливайко. Сеник - Красильников - Чернишенко, Бойков - Карпенко - Рубан, Шиманський - Гриценко - Кривошапкин, Єфімочкін - Шах – Поліщук

Хет-триком у поєдинку відзначився форвард кременчужан Антон Бойков, вирішальну шайбу закинув Артем Шиманський. Три результативні передачі на рахунку капітана Севастяна Карпенко. «Городяни» вперше виграли у «барсів» в їхньому «лігві» в цьому сезоні. Про це повідомляє прес-служба клубу.

Команди довго не могли відкрити рахунок в матчі, і тільки після закінчення половини гри на 33-ій хвилині кременчужани після кидка Антона Бойкова роздрукували ворота господарів. Найцікавіші події розгорнулися в заключному періоді, коли суперники закинули шість шайб. Спочатку Антон Бойков на 45 хвилині подвоїв відрив гостей, але всього через 49 секунд Євген Тимченко відквитав один гол. На 48 хв Бойков в більшості оформив хет-трик, а на 50 хв Даниленко зробив дубль, знову скоротив відрив кременчужан до мінімуму. На 57-ій хвилині Кирило Бондаренко зрівняв рахунок, але через хвилину Артем Шиманський вдало зіграв на п'ятачку і «Кременчук» вирвав перемогу - 4:3.

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький:

- В принципі, задоволений результатом. Молодці хлопці, билися до кінця. Виділю Антона Бойкова, який забив три голи. Єдине не сподобалося, що деякі гравці не до кінця билися і довелося їх садити на лавочку. Є над чим працювати. Те, що при нічийному рахунку проявили характер - задоволений, молодці. Через дискваліфікацію пропускав матч нападник Сергій Алексанян-Петрович. Билися сьогодні і за Сергія. Він у нас гравець основного складу і його, звичайно, не вистачало. Але це буде для нього і всім нам уроком.

Наступні матчі «Кременчук» зіграє 20 і 21 лютого вдома на СК «Айсберг» проти харківського «Динамо».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: УХЛ Джерело відео: XSPORT.ua