Солдат Євген Савета завоював бронзову нагороду чемпіонату світу з греко-римської боротьби

26.09.2017, 13:02 Переглядів: 2 983

Чемпіонат світу серед військовослужбовців відбувся у Литві

У Литві 20-23 вересня військові з 22 країн світу змагалися за лідерство у греко-римскькій боротьбі. Чемпіонат світу серед військовослужбовців пройшов у Клайпеді.

У ваговій категорії 98 кг змагався солдат Євген Савета під керівництвом тренера Анатолія Коханевича. Євген у підсумку завоюва бронзову нагороду.

За інформацією прес-служби Міністерства оборони України, на чемпіонаті світу з боротьби серед військовослужбовців представники греко-римського стилю завоювали 4 медалі.

Чемпіонами стали армійські спортсмени:

• молодший лейтенант Жан Беленюк
  • солдат Андрій Антонюк
  • «срібло» завоювала солдат Ірина Пасічник
  • «бронза» в активі солдата Євгена Савети.

Крім того, українські спортсмени представники ЗСУ набрали максимальну суму балів на турнірі - 59 балів. У загальному заліку змагань військовослужбовці посіли 2 місце.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Міністерство оборони України