20 серпня. У Кременчуці заримують біографії

19.08.2017, 18:00 Просмотров: 1 855

20 серпня. У Кременчуці заримують біографії

Будь у вирі літературних новин!

Що:  Лекції від Павла Жидкова «Що таке творча біографія» та Ігоря Герасименка «Класичні та сучасні рими»

Де: Відділ абонементу ЦМБ ім. М. Горького (вул. Соборна, 11).

Коли: 20 серпня, 16:00.

 

Як раніше писав «ТелеграфЪ», з червня по вересень кременчужани мають змогу з головою поринути у вир літературного життя - Відділ абонементу ЦМБ ім. М. Горького на все літо перетворюється у космічно-літературний простір.

 

Сам проект «LitSpace» реалізується в рамках конкурсу соціальних проектів «AC pitching Kremenchuk» при фінансовій підтримці Британської Ради в Україні. Має на меті створення можливостей для інтелектуального і духовного розвитку громади міста через просування сучасної літератури та ідей активного читання шляхом створення і розвитку міжрегіональних заходів за участі молодих літераторів України.

 

Стартував проект 11 червня. Початок дав сучасний український письменник-фантаст Радій Радутний, зустріч з яким пройшла цікаво, пізнавально та у теплій творчій атмосфері. 18 червня власним досвідом ділилась з кременчужанами поетка Леся Мудрак, а 2 липня - кременчуцька письменниця Дарина Гнатко вчила писати романи, 9 липня - чарівні письменниці Наталя Лапіна та Світлана Горбань жартома учили писати в співавторстві, а 18 липня відомий верлібрист Остап Микитюк розповів звідки приходять слова. 23 липня бадьорий слемер Костя Козлов навчив кременчужан перемагати у батлах, а

30 липня - поети з Житомира зустрілися з молодими поетами з Миколаєва на «нульовому поверсі». 13 серпня кременчужани познайомились із сонячною поеткою Яніною Дияк.

 

7 липня, у рамках проекту «LibSpace», кременчужани почали перетворення відділу абонементу ЦМБ ім. М. Горького на простір для різноманітних зустрічей громади й митців.

 

Вхід на всі заходи вільний, а участь - безкоштовна.

 

Заходи триватимуть з червня по вересень. Щоб приєднатися заповни форму та слідкуй за новинами.


Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх