Футболісти «Кременя» програють «Інгульцю»

19.08.2017, 19:54 Переглядів: 4 714

Кременчужанам знову не допомогли рідні стіни

19 серпня футболісти Кременя втрачають очки з Інгульцем. Матч завершився з рахунком - 0:1.

"Кремінь" - "Інгулець" - 0:1 (0:0)

Голи: Акименко 71

Порередження: Степанчук 61, Боровський 63, Тимченко 78, Піскун 85 - Гончаренко 53, Рябушко 59

Вилучення: Тєртишний 83 - Запорожець 83

«Кремінь»: Онопко, Бичков, Ходуля, Ченбай, Горват (Вовкодав, 90), Піскун, Прошенко (Богданов, 75), Боровський (Тєртишний, 66), Степанчук, Саркісян (Янаков, 67), Тимченко (к). Запасні: А.Олійник, В.Олійник. Головний тренер: Сергій Ященко

«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець (к), Медведєв (Рябушко, 54), Коцюмака (Бесараб, 65), Гончаренко, Клименко, Павлов, Лупашко, Акименко (Січінава, 90), Мішуренко (Павелько, 86). Запасні: Гурідов, Шарко, Світличний. Головний тренер: Сергій Лавриненко

Головний арбітр: Солов’ян О.М. (Київ)
Асистенти арбітра: Жосан І.А. (Херсон) та Марулін С.Ю. (Херсонська область)
Четвертий арбітр: Садовий О.В. (Кременчук)
Спостерігач арбітражу: Шаленко В.В. (Харків)

«Не стріляйте в піаніста - він грає, як може», згадуються слова Оскара Уайльда, коли футболісти після матчу намагались виправдовуватися перед вболівальниками за провальний старт чемпіонату. У міжсезоння команда втратила ряд провідних гравців, а необхідного підсилення через відсутність коштів немає. Трансферне вікно за тиждень закриється, а наші футболісти навіть не знають розмір своєї зарплати, той мінімум, який отримують з місцевого бюджету лише на чверть покриває фонд заробітної плати. Щодо реконструкції стадіону «Кредмаш», то проект стадіону зараз у стані розробки, його обіцяли презентувати ще всередині літа, але, мабуть, побачимо лише восени. Ось так і живемо.

Але давайте все-таки повернемося до матчу з «Інгульцем».

Тренерський штаб «Кременя» продовжує експеримент у пошуках оптимального складу основи, цього разу на перших хвилинах у порівнянні з минулою грою вийшло лише 5 гравці: Піскун, Степанчук, Горват, Ченбай і Боровський.

Територіальна перевага з перших хвилин була за «Кременем». Перший небезпечний момент вже на 15 хв створив капітан господарів Тимченко, але захисник «Інгульця» виніс м’яч з лінії воріт. У середині першого тайму Боровський потужно пробив поруч зі штангою. До перерви кілька небезпечних моментів було біля воріт «синьо-білих». Після кутового Павлов головою пробив під поперечину, але Онопко перевів м’яч на кутовий. Згодом «Інгулець» з близької відстані пробивав у пусті ворота, але цього разу команду врятував Горват, який вибив м’яч з лінії воріт.

Другий тайм розпочався з неприємного моменту коли у верховій боротьбі зіштовхнулися Бороський з Коцюмакою.

Гравця «Інгульця» вивезли з поля на кареті швидкої під оплески вболівальників. У нього перелом носа зі зміщенням. Сьогодні йому проведуть операцію у Кременчуці.

Не вдало вийшов на заміну Дмитро Тєртишний. Після виконання штрафного голкіпер «Кременя» Онопко кулаками вибив м’яч, який полетів в бік Тєртишного, тут Дмитро не вдало приборкав м’яч і цим скористався суперник. Кращий бомбардир чемпіонату Олександр Акименко (на його рахунку 7 голів за 7 ігор – ред.) сповна скористався помилкою господарів і пробив у нижній кут воріт. Тєртишний міг реабілітуватися за помилку через кілька хвилин, але пробив вище воріт.

На 84 хв Піскун в підкаті звалив з ніг Рябушко і тут у футболістів обох команд зіграли нерви. Щоб заспокоїти гравців арбітр вказав Запорожцю і Тєртишному на вихід. Так команди залишилися у меншості.

Команди моли можливість змінити хід гри, але ні в основний час, ні в компенсовані 7 хв рахунок на табло не змінився.

Після матчу тренер «Кременя» Сергій Свистун зауважив, що перед матчем аналізували гру «Інгульця», які грають флангами, тому намагались грати від оборони. Також він додав, що кожної гри команда створю сама собі моменти, якими користується суперник:

Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко розповів, що гра була емоційно важкою: