Космічна бібліотека: поети з Житомира та Миколаєва зустрілись на «нульовому поверсі» у Кременчуці

2.08.2017, 10:32 Переглядів: 2 525

Космічна бібліотека: поети з Житомира та Миколаєва зустрілись на «нульовому поверсі» у Кременчуці

В ході зустрічі охочі кременчужани змогли не лише послухати альтернативні вірші, але й навчитися поетичним імпровізаціям

30 липня у центральній Міській бібліотеці ім. Горького по вул. Соборній, у рамках літературно-космічного проекту «LitSpace», поети з Житомира зустрілися з молодими поетами з Миколаєва на «нульовому поверсі».

 

Житомир представляли Ларіса Паламарчук та Віктор Петровський, а Миколаєв: Ніна Паламарчук та літературна група Альтанка (Влад Басін, Олександр Білокур, Аліна Данилова, Такуї Нікогосян, Настя Лапа, Володимир Лукасевич, Анастасія Фінік).

 

В ході зустрічі охочі кременчужани змогли не лише послухати альтернативні вірші, але й навчитися поетичним імпровізаціям.


Поетична імпровізація:
- виховує впевненість у своїх силах;
- навчає подолати страх та зажатість;
- розвиває швидкість мислення.


Види імпровізації:
- імпровізовані казки;
- письмова імпровізація;
- індивідуальна усна імпровізація;
- колективна усна імпровізація;
- поєднання письмової та усної імпровізації.

 

 

 

Фото: Відділ абонементу ЦМБ ім. М. Горького

Як раніше писав «ТелеграфЪ», з червня по вересень кременчужани матють змогу з головою поринути у вир літературного життя - Відділ абонементу ЦМБ ім. М. Горького на все літо перетворюється у космічно-літературний простір.

 

Сам проект «LitSpace» реалізується в рамках конкурсу соціальних проектів «AC pitching Kremenchuk» при фінансовій підтримці Британської Ради в Україні. Має на меті створення можливостей для інтелектуального і духовного розвитку громади міста через просування сучасної літератури та ідей активного читання шляхом створення і розвитку міжрегіональних заходів за участі молодих літераторів України.

 

Стартував проект 11 червня. Початок дав сучасний український письменник-фантаст Радій Радутний, зустріч з яким пройшла цікаво, пізнавально та у теплій творчій атмосфері. 18 червня власним досвідом ділилась з кременчужанами поетка Леся Мудрак, а 2 липня - кременчуцька письменниця Дарина Гнатко вчила писати романи, 9 липня - чарівні письменниці Наталя Лапіна та Світлана Горбань жартома учили писати в співавторстві, а 18 липня відомий верлібрист Остап Микитюк розповів звідки приходять слова. 23 липня бадьорий слемер Костя Козлов навчив кременчужан перемагати у батлах.

 

7 липня, у рамках проекту «LibSpace», кременчужани почали перетворення відділу абонементу ЦМБ ім. М. Горького на простір для різноманітних зустрічей громади й митців.

 

Вхід на всі заходи вільний, а участь - безкоштовна.

 

Заходи триватимуть з червня по вересень. Щоб приєднатися заповни форму та слідкуй за новинами.


Автор: Руслана Горгола Джерело фото: facebook.com Відео: Відділ абонементу ЦМБ ім. М. Горького Джерело відео: facebook.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 12 від 23 березня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх