В кінці робочого дня: фільм про справжніх чоловіків «Кіборги»

16.08.2017, 18:04 Просмотров: 2 008

В кінці робочого дня: фільм про справжніх чоловіків «Кіборги»

Фільм про вибір між минулим та майбутнім вийде 6 грудня

15 серпня з'явився офіційний тизер фільму «Кіборги». Художній фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. Сценарій написаний Наталією Ворожбит.

 

Кінострічка є одним з переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно та отримала державну фінансову підтримку.

 

Стрічка розповість історію одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року. Добровольча група військових уперше приїжджає до Донецького аеропорту імені Сергія Прокоф'єва. Стратегічно важливий об'єкт на цей момент уже чотири місяці захищають українці в умовах постійної війни.

 

Доброволець із позивним «Мажор» (грає Макар Тихомиров) — музикант та син багатіїв, що потайки втік на війну. Він намагається зрозуміти свою роль на цій війні, саму війну, і що буде після неї. Разом з ним ще шестеро вояків, чиї історії базовані на реальних історіях оборонців аеропорту.

 

- Фільм «Кіборги» - спроба розібратися, що це за війна, між ким і за що ... Адже на Заході, де я за родом служби часто буваю, дуже часто запитують коли закінчиться у нас громадянська війна. Я дуже сподіваюся, що фільм вийде в прокат не тільки в ближньому, а й за кордоном, і ми зуміємо пояснити: у нас не громадянська війна, це цивілізаційний вибір між минулим і майбутнім. Бути сьогодні українцем - це не стільки етнічна приналежність, скільки чіткий вибір між минулим і майбутнім, - прокоментував сайту «Радіо Свобода» режисер Ахтем Сеїтаблаєв.

 

Автор: Альона Душенко Источник фото: Hyser Видео: SuperUfd Источник видео: youtube.com
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх