Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 26.01.2021 11:00
Підтверджені:
Україна1197107
Кременчук5622
Хворі:
Україна209215
Кременчук378
Одужало:
Україна965835
Кременчук5089
Померло:
Україна22057
Кременчук155

Покупка на 50 тисяч гривень не завжди впливає на призначення субсидії – дізнайтеся як

3.08.2017, 10:01 Переглядів: 5 739

Якщо ви довгі роки збирали на квартиру і нарешті її купили, а за нинішніми доходами маєте право на субсидію – можете на неї претендувати

Одноразова покупка, яка перевищує 50 тисяч гривень є основним критерієм, за яким житлова субсидія не призначається. Однак, і тут є винятки, роз’яснює Мінсоцполітики. Зокрема, до таких винятків належать оплата дороговартісного лікування будь-кого з членів сім’ї, довготривале накопичення коштів на купівлю квартири, чи оплата навчання дитини.

 

Наприклад, якщо родина 10 років збирала гроші, щоб придбати собі помешкання, і вартість квартири перевищила 50 тисяч гривень, але при цьому в сім’ї немає іншого помешкання – такі люди можуть претендувати на субсидію. У цьому випадку заяву на її призначення розглядає комісія з питань соціального захисту населення при органі місцевого самоврядування. Аналогічна ситуація і з оплатою навчання дитини.

 

Якщо родина вже отримує субсидію, але в цей період здійснила покупку, що перевищує 50 тис грн, субсидію їй не припинять надавати. Факт такої купівлі впливає на право на призначення субсидії на наступний термін.

 

Якщо сім’я придбала квартиру в кредит, то при визначені її права на субсидію враховується сума першого внеску. Якщо ця сума перевищує 50 тис гривень, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов проживання.

 

Нагадаємо, субсидії на новий період призначаються по завершенні опалювального сезону. І призначаються терміном на рік. Масовий перерахунок субсидій відбувся за травень, тобто тим людям, кому вона призначена, наступного разу субсидію перерахують у травні 2018 року.

 

На оформлення субсидії також не впливає вартість майна, отриманого у спадок або у подарунок. Цей дохід не включається до сукупного доходу сім’ї і не береться до уваги при розрахунку розміру субсидії. Наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів також не впливає на право отримання субсидії. Береться до уваги офіційний дохід, який приносить це майно.

Теги: субсидии

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх