Збірну України, в якій грає баскетболіст «Кременя», зупинив лише овертайм

2.07.2017, 17:08 Переглядів: 3 018

Словенія здолала "жовто-блакитних" у чвертьфіналі

Юнацька збірна України з баскетболу 3х3 програла команді Словенії в чвертьфіналі чемпіонату світу – 18:20. За команду грає баскетболіст "Кременя" Данило Хаблаков.

За інформацією прес-служби ФБУ, поєдинок розпочався перестрілкою з-за дуги. Словенці таким чином одразу відповіли на перше влучання українців.

Суперники захопили мінімальну перевагу, яка зберігалася після перших двох хвилин гри – 6:5. Після половини матчу словенці залишалися попереду – 9:8. Кілька успішних наступних атак зміцнили лідерство суперника – 15:8.

За три хвилини до кінця Дейна та Мисковець скоротили відставання – 11:15. За хвилину до сирени українці все ще відставали на 3 очки – 14:17. За 10 секунд Шорсткий данком скоротив відставання до 1 очка. Словенці влучили один штрафний з двох. На останній секунді Дейна двоочковим перевів гру в овертайм – 18:18.

Після поновлення гри словенці розіграли комбінацію, яку завершили переможним влучанням з-за дуги. На цьому для нашої команди виступи на чемпіонаті світу завершилися. Українські юнаки ввійшли в топ-8 світу в баскетболі 3х3.