«Рух» на своєму полі розніс «Кремінь», забивши три голи за 10 хвилин

2.04.2017, 16:07 Переглядів: 4 262

Провал у першій половині грі не зумів реабілітувати "Кремінь" після перерви

2 квітня у Винниках на стадіоні імені Б.Маркевича відбувся центральний футбольний матч туру між "Рухом" та "Кременем". Рух на своєму полі розніс Кремінь вже у першому таймі. Матч завершився з рахунком - 4:1.

«Рух» (Винники) - «Кремінь» (Кременчук) - 4:1 (4:0)

Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя)

Голи: Бохашвілі 4', 7', 10', Габовда 31' - Козлов, 86'

«Кремінь»: Онопко, Бичков, Кравчук, Ентін,Горват, Тєртишний (Іванов, 69'), Піскун, Лісовий (Богданов, 59'), Кошадзе (Степанчук, 45'), Тимченко, Козлов. Запасні: Лєнчінков, Москалик, Скоцький, Бобров

Головний тренер: Сергій Ященко

«Рух»: Дяченко, Бідловський, Габодва, Романюк, Федорів, Чучман, Копина (Кікоть, 72), Кінаш (Садоха, 59), Баранець, Бохашвілі (Зубар, 66), Козловський. Запасні: Шевчук, Дмитрух, Омельченко, Панасюк

Головний тренер: Руслан Мостовий

Вже з перших хвилин матчу господарі заволоділи ініціативою. На 3-й хвилині матчі Бохашвілі розстріляв ворота Онапка. Не зміг Кремінь прийти до тями після пропущеного голу, як Бохашвілі подвоїв рахунок. Рух не зупинявся й продовжував розносити оборону Кременя. Всього за 10 хв Бохашвілі оформив хет-трик пробивши у ближню дев'ятку. Вже в середині тайму Габодва забив четвертий гол у ворота Кременя.

Після перерви гравець «Руху» Зубов, який тільки вийшов на заміну, забив 5-й гол, але арбітр зафіксував положення поза грою. На останніх хвилинах Артем Козлов зумів відіграти один м’яч, забивши гол престижу.

Може дійсно Кремінь грає за принципом: поразка на виїзді, перемога – вдома. Рух обігравши Кремінь повертається на перше місце, а Кремінь залишається на третьому після перемоги Жемчужини.

Відео матчу

Зазначимо, що херсонський "Кристал" знявся зі змагань. Відповідний лист команда направила до ПФЛ.  Рішенням міської ради на днях створено МФК "Кристал".У зв’язку з цим матч 23-го туру «Мир» - «Кристал» не відбудеться. Остаточне рішення щодо херсонського «Кристалу» буде прийнято Радою ліг найближчим часом. У разі зарахування технічної поразки найближчий конкурент у підвищення в класі "Жемчужина" отримає 3 очки, що надасть одеській команді обігнати "Кремінь" та очолити турнірну таблицю.