Кременчуцькі ЗМІ будуть моніторити щодо загроз інформаційної безпеки

26.02.2017, 15:09 Просмотров: 1 765 Комментариев: 4

Кременчуцькі ЗМІ будуть моніторити щодо загроз інформаційної безпеки

Президент підписав відповідний указ

Рішення Ради нацбезпеки й оборони "Про доктрину інформаційної безпеки України" 25 лютого увів у дію президент Петро Порошенко. 

 

Згідно з указом вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року «Про Доктрину інформаційної безпеки України».

 

Метою доктрини є уточнення засад формування та реалізації державної інформаційної політики, насамперед щодо протидії руйнівному інформаційному впливу Російської Федерації в умовах розв'язаної нею гібридної війни.

 

Згідно з документом, Служба безпеки має здійснювати моніторинг спеціальними методами і способами вітчизняних та іноземних засобів масової інформації та мережі Інтернет з метою виявлення загроз національній безпеці України в інформаційній сфері.

 

Міністерство інформаційної політики моніторитиме ЗМІ та загальнодоступні ресурси Інтернет з метою виявлення інформації, поширення якої заборонено в Україні. Також воно здійснює моніторинг загроз національним інтересам і національній безпеці в інформаційній сфері. Також міністерство здійснює організацію кризових комунікацій, зокрема під час проведення антитерористичної операції та в особливий період.

 

Міністерство закордонних справ просуватиме інтереси України за кордоном інформаційними засобами. Вони також просуватимуть українські телеканали у кабельні та супутникові мережі за кордоном.

 

Згідно з документом, РНБО має здійснювати координацію діяльності органів виконавчої влади щодо забезпечення національної безпеки в інформаційній сфері.

 

Доктриною також покладається низка завдань на Міністерство оборони, Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації, розвідувальні органи, Національний інститут стратегічних досліджень та Кабінет міністрів.

Теги:

Комментарии: 4

1 340
27 февраля 2017 11:10

Не прошло и 25 лет...


+6
213
27 февраля 2017 11:43

Слов нет. Одни выражения. И главное всё под благовидным предлогом


-5
2 970
27 февраля 2017 12:07

Цитата: Fedyaev_D
Слов нет. Одни выражения.

уже страшно? )) отчего так скромно? а какие именно "выражения" ?


+6
213
27 февраля 2017 12:55

Выражения из инвективной лексики.


-6
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх