Кременчужанин зустрівся з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом

20.02.2017, 11:33 Просмотров: 3 461 Комментариев: 3

Кременчужанин зустрівся з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом

На зустрічі обговорили внесення постраждалих три роки назад на Майдані до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги

Ініціативна група постраждалих на Майдані, в складі якої кременчужанин Іван Балацький, зустрілися з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та Міністром соцполітики Андрієм Ревою. На зустрічі обговорили внесення постраждалих три роки назад на Майдані до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

 

За інформацією Урядового порталу, попередня зустріч відбулася наприкінці листопада 2016 року. Тоді за результатами обговорення вирішили внести постраждалих/поранених на Майдані до єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків та забезпечення необхідних виплат.

 

- Нещодавно збільшили одноразову допомогу у 2,3 раза. Найближчим часом вже розпочнуться перерахування, тобто все абсолютно зафіксовано. Врегулювали питання включення постраждалих на Майдані до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. Це теж питання не вирішувалося, ми його врегулювали, - підкреслив Володимир Гройсман.

 

Уряд вніс до Парламенту проект закону щодо поширення статусу учасника бойових дій на постраждалих під час Революції гідності. 

 

Крім того, була підтримана ініціатива щодо рекомендування призначення радників голів обласних державних адміністрацій. Координатора Ініціативної групи постраждалих/поранених на Майдані, Павла Сидоренка призначено радником Прем’єр-міністра.

 

Активіст Ініціативної групи кременчужанин Іван Балацький подякував за збільшення одноразової грошової допомоги.

- Протягом останніх півроку ми відчуваємо турботу держави до себе. Ми бачимо, що держава вашими руками почала віддавати борги тим, хто свій борг віддав авансом, - цитує Урядовий портал кременчужанина.

 

За словами Прем’єр-міністра у структурі Міністерства соціальної політики України створено сектор соціального захисту постраждалих осіб під час Революції гідності та членів їх сімей. У міністерствах охорони здоров'я та економічного розвитку і торгівлі визначено відповідальних за опрацювання документів, пов’язаних із задоволенням потреб громадян, які постраждали під час участі у Революції гідності.

Теги:

Комментарии: 3

2 970
20 февраля 2017 12:22

Добрая половина населения ненавидит наше правительство.
Представляете, как к нему относится злая половина?


+26
1 299
20 февраля 2017 12:50

Я знаю, за такое меня забанят. Предупреждение уже было. Но я хотя бы успею высказаться. *** ****. Комментарии под теми статьями закрыты. По-этому я вынужден писать здесь. 

Деятелям из Полтавы:

1.) Пусть Головко, Пругло, Рева и Фролов напомнят мне, кто из их детей прямо сейчас находятся на передовой на Донбассе? И был ли когда либо? Вот что я вам скажу, это не ваши дети там гибнут. Вам плевать на наших бойцов. Замените наших пленных на своих детей, сами сядьте в окопы на передке и торгуйте с террористами дальше.

2.) В мои запредельные счета на энергоносители заложена цена "Амстердам +". Мой уголь завозится из Амстердама, а не из окупированной ДНР-ЛНР. Пусть хоть разобьются, но завозят уголь из любой страны мира. Ибо я заплатил за него такую цену. Если Головко, Пругло, Рева и Фролов не в состоянии это сделать, пусть катятся к чёртовой матери со своих должностей.

3.) Все торговые отношения с террористическими ДНР-ЛНР попадают под статью 258-5 Уголовный кодекс Украины. Финансирование терроризма. Ее никто не отменял.

4.) Они пытаются внушить населению, что торговые отношения с террористами – это нормальное явление. и пачкают фекалиями всех, кто считает торговлю недопустимой. Не думаете, что тут все такие дураки, как путинский электорат у северных соседей. В кризисе мы будем винить именно вас, а не блокирующих.

 


+15
1 341
20 февраля 2017 13:53

Цитата: evil
Я знаю, за такое меня забанят. Предупреждение уже было. Но я хотя бы успею высказаться. *** ****. Комментарии под теми статьями закрыты. По-этому я вынужден писать здесь.
 

 

Мы рады, что вы успели высказаться, а то ж тут не дают, рты затыкают... Если кто не понял, о чём говорил Эвил. то это страница Полтавской ОГА на нашем сайте: http://www.telegraf.in.ua/plots/your-governance/]


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх