Коли кременчужанам роблять безкоштовний рентген

3.02.2017, 11:32 Просмотров: 2 307 Комментариев: 2

Коли кременчужанам роблять безкоштовний рентген

Безкоштовний рентген-знімок у Кременчуці можна зробити лише у першу добу після отримання травми. За словами головного лікаря Третьої міської лікарні Віктора Сичова, потерпілого повинна в лікарню доставити швидка.

- Рентген безкоштовний, якщо "швидка допомога" доставляє потерпілого в лікарню впродовж доби після отримання травми. Є випадки, коли людина цілий тиждень лікується вдома: прикладає подорожник, компреси, слухає поради сусідів, читає поради в інтернеті. Але це не є підставою безкоштовного рентгена, - розповів Віктор Сичов.

Зазначимо, що в будь-якому випадку за повторний знімок кременчужанам доведеться викласти гроші.

Теги:

Комментарии: 2

370
3 февраля 2017 11:49

Вспомнилось. Порезал руку в 2010г, стою в коридоре у рентгенкабинета, кровь капает на пол, сделал снимок за 10 грн. Захожу в операционную, медсестра колет обезболивающее, а хирург спрашивает, сколько денег есть, говорю, было 50, 10 отдал, осталось 40 грн. Он отвечает:"Будем старасться уложиться в 40...".


+17
307
9 февраля 2017 23:06

Два роки тому попала в ДТП на маршрутці.Лікар з маршрутки мене і привіз у  3 лікарню.За знімки взяли десь більше 60 гривень.І Видали чек від імені якогось приватного підприємства.Хотілось би знати,які ще посередники є у наших лікарень?


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх