Хто з кременчужан має право на дострокове звільнення з контракту

5.01.2017, 11:49 Просмотров: 1 885

Хто з кременчужан має право на дострокове звільнення з контракту

Президент підписав Закон щодо удосконалення порядку проходження військової служби

Військовослужбовці, які служать на контрактній основі, мають право на дострокове звільнення. Відповідні зміни до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби» підписав Президент.

Зміни до закону дають можливість військовослужбовцям, які проходять військову службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби. Також реалізація закону дозволяє унормувати деякі питання, пов’язані з прийняттям, продовженням та звільненням громадян з військової служби.

- Це дає вам можливість завершити контракт з тими, хто вирішив повернутися додому, але разом з тим – ні на йоту не знизити боєздатність і боєготовність частин і підрозділів, в першу чергу тих, які знаходяться у зоні проведення АТО, бойових операцій із захисту нашої держави, - зазначив Президент Петро Порошенко. - Тим громадянам України, які уклали фактично безстроковий контракт під час особливого періоду, ми даємо можливість відновити справедливість і дати можливість командирам забезпечити їх звільнення.

Заміна особового складу здійснюватиметься поетапно. Законом встановлюється, що право на звільнення з військової служби набувають військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, дію якого було продовжено понад встановлені строки на період до оголошення демобілізації та які вислужили не менше 18 місяців з дати його продовження. Також звільнитися мають право військові, що уклали контракт на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію та вислужили не менше 24 місяців військової служби за контрактом.

За словами Президента укладання контрактів йде відповідно графіку, зараз чисельність армії наближається до 70-ти тисяч.

Документом також вносяться зміни до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», пов’язані з унормуванням деяких інших питань щодо прийняття, проходження, звільнення з військової служби. Зміни до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» врегульовуються питання збереження соціальних пільг військовослужбовців.Раніше Глава держави також доручив Міністру оборони підняти доплати військовослужбовцям, які знаходяться на першій лінії (лінії зіткнення) – до 6 тис. грн, на другій лінії – до 2,4 тис. грн.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх