Правила голосування У ДРУГОМУ етапі акції "БРЕНД РОКУ-2016"

1.10.2016, 17:43 Просмотров: 1 789

1. Заповніть АНКЕТУ “з п'ятіркою лідерів”. Нагадуємо, проголосувати на сайті можна лише один раз. Форму анкети можна також знайти в газетах “Кременчуцький ТелеграфЪ” та “Приватна газета” по 29 листопада включно.

 

2. Серед п'ятірки лідерів в кожній із 24 представлених номінацій оберіть одну компанію, яка, на вашу думку, є кращою в цій галузі. УВАГА, проголосувати потрібно в кожній номінації , але обрати в ній лише одну компанію!

 

3. Заповність анкету на сайті або в газетах. Надішліть чи принесіть анкету до редакції (вул. Шевченка, 50А, м.Кременчук, 39600), або залиште в будь-якому кіоску “Приватна газета”.

 

4. Голосування триватиме до 30 листопада включно. Анкети приймаються з 4 по 30 листопада.

 

Кожна заповнена анкета — це ваш голос за улюблену компанію! Більше анкет, більше голосів!

 

Також з метою об'єктивної оцінки паралельно відбуватиметься закрите таємне голосування Експертної ради. Експертна рада складатиметься з професіоналів в кожній галузі-номінації. Серед п'ятірки лідерів експерти визначать тих, хто на їх професійну думку гідний титулу “БРЕНД року-2016”. Голоси кременчужан та експертів додаються. Шляхом підрахунку голосів буде визначена трійка лідерів у кожній номінації.

 

ФІНАЛ

Переможця акції “Бренд року-2016” та двох лауреатів акції в кожній з номінацій буде оголошено на урочистій церемонії “БРЕНД року-2016”, яка пройде 9 грудня у День народження Видавничого Дому “Приватна газета”.

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх