Як може виглядати пам'ятник учасникам АТО та Революції Гідності

7.09.2016, 09:50 Переглядів: 5 441

Конкурс продовжили ще на три місяці

Конкурсна комісія з визначення проекту меморіалу для увічнення учасників АТО та Революції Гідності продовжила конкурс ще на 3 місяці. За інформацією прес-служби Кременчуцької міської ради, на конкурс надійшли проекти трьох авторів.

 

Під час обговорення члени конкурсного комітету розглядали три основних варіанти меморіалу. Проте не дійшли одностайної думки щодо визначення переможця конкурсу, тому вирішили продовжити його ще на три місяці.

 

Три основні варіанти эскізів, які розглядала комісія:

 

 

Композиція, запропонована Артемом Гавриленком, складається з основи та герба. Герб стилізований фрактальними (дрібними) елементами із габро. На них є можливість розмістити ілюстрації та написи прізвищ імен загиблих учасників АТО.

 

 

Проект Олександра Крутька - металева композиція, виготовлена в техніці художнього кування.

 

 

Третій проект – львівського архітектора Тараса Короля. Він представляє образ Архангела Михаїла, який є покровителем воїнів, та символізує боротьбу воїнів АТО і героїв Революції Гідності в Україні.

 

 

Фігура зображена у військових обладунках з мечем у правій руці та щитом у лівій. Вважається, що після перемоги у битві він не перестає боротися за славу Бога і за справу спасіння людей. Архангел Михаїл вважається захисником душ померлих. Позаду Архангела Михаїла зображена колона, увінчана Державним гербом, що символізує Соборність України.

 

Окрім основних трьох на конкурс були надіслані й інші роботи:

 
 

 

 

Якщо у вас є проектні пропозиції, надсилайте в управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. На адресу: пл. Перемоги, 2, телефон (05366) 74-18-58, 74-03-75, е-mail: uma@sat.poltava.ua.
 
Склад проекту:
 
– супровідний лист з інформацією про автора проекту (прізвище, ім’я, по батькові, юридична адреса учасника, місце роботи, посада, контактний номер телефону, електронна пошта);
– ксерокопія паспорту, ідентифікаційного коду, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (за наявності);
– пояснювальна записка (з орієнтовною вартістю пам`ятного знака) та електронна версія проекту;
– ескіз пам`ятного знака М 1:10, 1:50, 1:100 (із зазначенням його розмірів).

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Прес-служба Кременчуцької міської ради
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх