Кременчуцькі бійці дали бій у «Битві гладіаторів»

12.07.2016, 17:00 Переглядів: 3 969

У восьмикутнику "октагон" 8x8м відбулося 10 поєдинків

9 липня Світловодськ прийняв професійний турнір з фрі файту "Битва гладіаторів". 20 спортсменів з Кременчука, Полтави, Горішніх Плавнів, Житомира, Лубен та Світловодська провели 10 поєдинків у восьмикутнику "Октагон" 8x8м.

Учасники турніру - спортсмени з різних видів єдиноборств: бокс, кікбоксинг, панкратіон, ММА, дзюдо, серед них кандидати в майстри спорту, майстри спорту, призери чемпіонатів України та чемпіонатів Європи.

Боєць кременчуцького клубу "Спарта" Ігор Льохін (чинний чемпіон України з фрі-файт, чинний чемпіон України з кікбоксингу, тренер Володимир Шемаров), а також Володимир Кириченко (кандидат в майстри спорту, тренер Володимир Шемаров) зайняли перші місця.

На фото зліва направо: Ігор Льохін та Володимир Кириченко

Ігор Льохін у першому раунді достроково виграв бій технічним нокаутом, а Володимир Кириченко здобув перемогу провівши больовий прийом.

Максим Леонович та Євген Гаврилов представляли Кременчук на цих змаганнях. Спортсмени дебютував у восьмикутнику завоювали "срібло".