З нагоди відкриття у Кременчуці новоі клініки терапії та реабілітації суглобів та хребта «Orto Sano» знижки на всі послуги до 50%

23.01.2020, 15:00 Просмотров: 3 761

  

Основний напрямок роботи новоствореної клініки «Orto Sano» — немедекаментозне лікування розладів пов’язаних з  захворюваннями хребта  та суглобів. Клініка «Orto Sano» пропонує комплексні програми, які відповідають передовим тенденціям розвитку світової медицини. Тепер мешканцям Кременчука доступні методики профілактики, лікування та реабілітація суглобів та хребта за європейськими стандартами у поєднанні з розробками українських фахівців.


У клініці на Вас чекають висококваліфіковані лікарі,  фізичні терапевти ерготерапевти, масажисти та реабілітологи з багаторічним досвідом роботи.  Ви завжди можете звернутися до клініки «Orto Sanо» за консультацією лікарів вищої категорії, кандидатів та докторів медичних наук.


Один із засновників  клініки — Тихонов Валерій Генадійович, лікар хірург, науковий співробітник Інституту кардіохірургії ім. Мєшалкіна, головний лікар 35-ї Антарктичної експедиції у 1989-1991 рр., фахівець з реабілітації з 25-річним стажем,  розповів про основні напрямки роботи, переваги новоствореної клініки.


— Ми зробили своєю місією надати можливість жити без болю якомога більшій кількості людей.

Ми також ділимося з усіма зацікавленими інформацією про те, як можна допомогти собі  і запобігти болю без ліків або хірургічного втручання. Йдеться про комплексні фізіотерапевтичні заходи, а саме це є перспективний напрямок фізичної реабілітації та лікування суглобів і хребта, у сучасній та світовій медицині.


Ще один напрямок роботи «Orto Sano» — реабілітація після хірургічного втручання. Людям, які перенесли операції та травми (зокрема спортивні  та набуті внаслідок ДТП) необхідно відновлювати усі функції організму. Саме для таких пацієнтів працюватиме другий реабілітаційний напрямок.


  
Клініка займається допомогою при таких ураженнях як: артрози, остеоартрози, дегенеративно-дістрофічні ураження хребта; ревматоїдні артрити; міжхребцеві грижі; міжхребцеві протрузії та інші проблеми із суглобами та хребтом.
 

У кременчуцькому відділенні клініки роботи «Orto Sano»   мультифункціональній клініці, поєднуються два напрямки — лікування суглобів та лікування спини (хребта). Відновлення функцій суглобів проводять за допомогою методики «Sano Roller», на яку клініка має патент. Про це детально можна дізнатися на сторінці у Facebook, Instagram та нашому сайті .

 

Лікуванням спини по всій Україні більше 10 років займається мережа «Центрів хребта  «Eurospine». 8 центрів успішно працюють у Києві, Дніпрі, Маріуполі та Запоріжжі. А тепер переваги методики «Eurospine» зможуть відчути на собі і полтавці.


 

Методика реабілітації «Eurospine»  — одна з найефективніших сучасних систем відновлення хребта у світі. Використання вертебрологічних тренажерів дає можливість вирішити багато проблем, позбутися болю. Тривалість курсу реабілітації абсолютно індивідуальна, як і мета, з якою кожна людина приходить до нас.


Застосування Методики «Eurospine» дозволяє активізувати обмінні процеси тканин і хребця , створити умови для  формування правильної постави і більш рівномірного розподілу навантаження на хребці, диски і міжхребцеві суглоби.

 

Клініка, яка працюватиме за обома напрямами 20.01. відкривається і в Полтаві. У лютому- березні на черзі  Харків та Миколаїв.

 У кожного пацієнта клініки «Orto Sano»  буде можливість пройти апаратне лікування, фізіотерапію (інфрачервона лампа), пелоїдотерапію з використанням мінеральних грязей Азовського моря, відновлювальну кінезіотерапію на спеціалізованих тренажерах. У двох великих та комфортабельних масажних кабінетах  ви матимете змогу пройти процедури згідно з індивідуальними рекомендаціями.


 

Консультацію пацієнтів проводитимуть лікарі першої та вищої категорій, також запланований консультативний візит провідних лікарів з Києва та Запоріжжя. Два рази на місяць вони проводитимуть 3D діагностику хребта за допомогою обладнання зі Швейцарії.


У кременчуцькій клініці працюватимуть фізіотерапевти, реабілітологи — фахівці з фізичної реабілітації. Це середній медичний персонал з досвідом роботи від 3 до 12 років.


З нагоди відкриття у Кременчуці діють знижки на всі послуги до 50% до 31.01.2020 року.

 

За методикою  профілактики та лікування хребта  «Eurospine» займаються також діти — наймолодшому пацієнту усього 5 років. На канікулах у клініці «Orto Sano»  діють дитячі комплексні програми, акції та знижки.  Курс відновлення функцій хребта та суглобів  у клініці «Orto Sano» — це чудовий спосіб вчасно і правильно сформувати поставу, запобігти проблемам з суглобами та хребтом у майбутньому. Також в центрі є програма, направлена на збільшення зросту дитини.


Адміністратори клініки «Orto Sani» завжди готові надати чіткі відповіді на усі питання, узгодити  комфортний для вас час  першої консультації .


 

Принцип нашої клініки — індивідуальній підхід, тому підчас першої консультації лікаря ретельно вивчається стан пацієнта  та розробляється комплексний план лікувально –профілактичних заходів. Саме це робить лікування та реабілітацію максимально ефективними та повертає нашим пацієнтам радість життя без болю.

 

Запис за номером: (067) 569 22 92,

Адреса  м.Кременчуг , вул. Перемоги 32/3


Наказ МОЗ 601 от 16. червня 2016р.

Автор: на правах реклами
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх