Впродовж 2019 року на Полтавщині зареєстрували 1609 випадків гострих кишкових інфекцій

27.08.2019, 07:35 Просмотров: 1 459 Комментариев: 1

 

Один з таких випадків стався 19 серпня у дитячому садку № 60 у Кременчуці

Упродовж цього літа санітарно-епідеміологічна ситуація на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння в Україні залишається складною. Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Полтавській області, за 6 місяців 2019 року на Полтавщині зареєстрували 1609 випадків гострих кишкових інфекцій. Захворюваність у регіоні вища, ніж в Україні вцілому, за цим показником область на п'ятому місці.Протягом літнього періоду фіксують зростання захворюваності на вірусний гепатит А у Полтаві, Полтавському та Миргородському районах.


А 19 серпня в нашій області зареєстрували п'ять спалахів гострих кишкових інфекцій, один з яких трапився у дитячому садку № 60 у Кременчуці. Унаслідок цих випадків постраждали 26 осіб, із них 11 дітей. За етіологічним фактором чотири спалахи викликані вірусами (рота-, норовірусами), а один – збудником сальмонельозу.


Крім того, у цьому році на Полтавщині трапилися два випадки захворювання на ботулізм, постраждали 3 особи у Зіньківському районі. Перший випадок захворювання у селі Отрадівка пов’язаний із вживанням м’ясної консерви домашнього приготування. Другий випадок зафіксували у селі Манилівка: потерпілий пов’язує хворобу із вживанням рибних консервів промислового виготовлення з місцевого магазина в селі Шилівка Зіньківського району.У ході розслідування спалахів гострих кишкових інфекцій та ботулізму спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби здійснили комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів. За наявністю порушень, що могли нанести шкоду здоров’ю людей, на суб’єктів господарювання наклали штрафи на суму – 166 920 гривень та 12 519 гривень.

Автор: Катерина Турубара Источник фото: www.adm-pl.gov.ua

Комментарии: 1

4 077
27 августа 2019 08:44

Я думаю що цю цифру сміло можна множити на 3, ато і на 5, бо далеко не кожен з горшка вирішує звернутися за допомогою


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх