Колишніх випускників залишили без літератури

11.03.2008, 10:56 Просмотров: 2 166
Збірники, за якими можна підготуватись до складання зовнішнього тестування, видали лише школярам..

Збірники, за якими можна підготуватись до складання зовнішнього тестування, видали лише школярам. А от випускникам минулих років (це якраз той контингент, якому треба освіжити знання) книжечок не дісталося
– Книжкові крамниці завалені тестами і посібниками з підготовки до тестування, – каже колишня випускниця. Вікторія. – Але ж Український центр оцінювання якості освіти рекомендує використовувати посібники тільки видані ним самим. А їх ніде немає! Такі книжки видали лише школярам. А на нас начхали. Я сім років тому закінчила школу. Навіть з улюбленої хімії нічого не пам’ятаю, про математику та фізику я взагалі мовчу! І як тепер готуватися? Зі «стелі» тести складати?
У міському управління освіти нам нічого пояснити не змогли. У Центрі, куди ми додзвонилися за телефоном гарячої лінії, пообіцяли, що збірники ще надійдуть. Вони видані державним коштом, розповсюджуються безплатно і у вільний продаж не надходитимуть.


Корисний телефон
Телефон гарячої лінії Українського центру оцінювання якості освіти: 8-800-502-43-30. Усі дзвінки у межах України безкоштовні.
Тести минулого року і навчальні програми-2008 можна скачати на порталі Центру: http://www.testportal.com.ua 
Теги: тест
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх