В школах змінюються директори

22.11.2006, 10:11 Просмотров: 1 311
Відразу в трьох школах міста сталася заміна директорів. За офіційною інформацією, в школі № 9 відтепер замість Миколи Самарського, який пішов на заслужений відпочинок, керуватиме Наталя Бикова. До призначення вона працювала в райво Крюківського району.
Колишній директор школи № 23 Олександр Козін відтепер керуватиме позаміським табором "Зоряний", а його керівне крісло в школі посіла колишній завуч Ольга Ратушна.

Відразу в трьох школах міста сталася заміна директорів. За офіційною інформацією, в школі № 9 відтепер замість Миколи Самарського, який пішов на заслужений відпочинок, керуватиме Наталя Бикова. До призначення вона працювала в райво Крюківського району. Колишній директор школи № 23 Олександр Козін відтепер керуватиме позаміським табором 'Зоряний', а його керівне крісло в школі посіла колишній завуч Ольга Ратушна. Звільнився директор і школи № 17 Володимир Логвин. Натомість на його місце керівники поки не призначили. Тимчасово виконуючим обов'язки директора стала завуч школи Валентина Корягіна. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх