Кременчуцький Дід Мороз гуляв по Москві і катався на лімузинах

22.11.2006, 10:11 Просмотров: 848
Кременчужанин Єгор Ткач єдиний представник з України, який 14-18 листопада у Москві, змагався за звання кращого Діда Мороза на шостому Міжнародному форумі «Дід Мороз 2006».
"На вулицях і площах Москви, куди на величних лімузинах доставляли учасників форуму, казкові герої з Дідами Морозами в сяючих шубах танцювали з москвичами, водили хороводи, давали численні інтерв'ю журналістам. Приємно було відчувати себе чарівником перед дітьми, особливо коли це були діти – сироти",- розповідає Єгор. За його словами, змагатися на звання кращого серед іменитих акторів з Санкт – Петербурга, Пермі, Ханти - Мансійська, Тольяті, Карелії, Іваново, Володимира, Бєлгорода і звичайно Москви йому було не просто.

Кременчужанин Єгор Ткач єдиний представник з України, який 14-18 листопада у Москві, змагався за звання кращого Діда Мороза на шостому Міжнародному форумі «Дід Мороз 2006». 'На вулицях і площах Москви, куди на величних лімузинах доставляли учасників форуму, казкові герої з Дідами Морозами в сяючих шубах танцювали з москвичами, водили хороводи, давали численні інтерв'ю журналістам. Приємно було відчувати себе чарівником перед дітьми, особливо коли це були діти – сироти',- розповідає Єгор. За його словами, змагатися на звання кращого серед іменитих акторів з Санкт – Петербурга, Пермі, Ханти - Мансійська, Тольяті, Карелії, Іваново, Володимира, Бєлгорода і звичайно Москви йому було не просто. Здебільшого представники з вищезгаданих міст – це переможці, кращі Діди Морози в своїх містах, які виступають на головних ялинках. 'Тому відповідальність за мої акторські здібності, костюм та виступи на сцені Всеросійського Виставкового Центру і центрального палацу дитячої творчості були для мене наче іспит. На щастя, мене у подорож до столиці Росії підготувала Асоціація працівників парків культури України на чолі з Валентиною Кечиною та святкове бюро «Камертон». Мій наряд був не гіршим за наряди інших учасників. Спілкувався я з публікою українською мовою. Цікаво, що коли Всеросійський Дід Мороз після нашого виступу запитав аудиторію, чи не треба перекладач. Всі дружно крикнули: «Ні!». Це було головнішим, чим оцінка журі',- посміхається Єгор і додає, що кращим Дідом Морозом було визнано Московського Діда Мороза. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх