Вузів стане менше

14.04.2006, 12:04 Переглядів: 1 623
Міністерство освіти збирається зменшити кількість українських вузів.

Шостого квітня Міністерство освіти і науки (МОН) заявило про свій намір провести масову перевірку якості вищої освіти в нашій державі. В міністерстві вважають, що ні про яку якість не може бути мови, коли в Україні на сьогодні є 233 державних і 114 приватних вищих навчальних закладів. Керівництво Міністерства стверджує, що багато приватних вузів, а також філії державних гальмують процес приєднання України до Болоньського процесу.
Міністр освіти і науки Михайло Степко повідомив, що в цьому році планується провести масові інспекції МОН у вузах усіх форм власності. Особливо прискіпливо інспектори перевірять заклади позабазової вищої освіти, тобто філії університетів, факультетів та інститутів. Міністерство збирається зробити критерії видачі ліцензій більш жорсткими. Серед майбутніх вимог – наявність у закладу власного приміщення або аренди строком не менше десяти років.
Тож, обираючи майбутній навчальний заклад, зайвий раз обміркуйте всі можливі варіанти. Ставку краще зробити на заклад з гарною репутацією. Вузи-одноденки краще залишити іншим, незважаючи на привабливі ціни на освіту. 
Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 23 від 6 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх