Вузів стане менше

14.04.2006, 12:04 Просмотров: 973
Міністерство освіти збирається зменшити кількість українських вузів.

Шостого квітня Міністерство освіти і науки (МОН) заявило про свій намір провести масову перевірку якості вищої освіти в нашій державі. В міністерстві вважають, що ні про яку якість не може бути мови, коли в Україні на сьогодні є 233 державних і 114 приватних вищих навчальних закладів. Керівництво Міністерства стверджує, що багато приватних вузів, а також філії державних гальмують процес приєднання України до Болоньського процесу.
Міністр освіти і науки Михайло Степко повідомив, що в цьому році планується провести масові інспекції МОН у вузах усіх форм власності. Особливо прискіпливо інспектори перевірять заклади позабазової вищої освіти, тобто філії університетів, факультетів та інститутів. Міністерство збирається зробити критерії видачі ліцензій більш жорсткими. Серед майбутніх вимог – наявність у закладу власного приміщення або аренди строком не менше десяти років.
Тож, обираючи майбутній навчальний заклад, зайвий раз обміркуйте всі можливі варіанти. Ставку краще зробити на заклад з гарною репутацією. Вузи-одноденки краще залишити іншим, незважаючи на привабливі ціни на освіту. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх