Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 31.05.2020 20:00
Підтверджені:
Україна23672
Кременчук108
Хворі:
Україна13426
Кременчук4
Одужало:
Україна9538
Кременчук100
Померло:
Україна708
Кременчук4

В умовах карантину випускники можуть змінити місце здачі ЗНО-2020

7.05.2020, 08:02 Переглядів: 1 261

 

Але лише у тому випадку, якщо місце проживання та місце розміщення закладу освіти, де треба здавати ЗНО, розміщені в різних областях або відстань між ними перевищує 150 км

З огляду на епідеміологічну ситуацію, що склалася, випускники у цьому році можуть змінити місце проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомив Центр оцінювання якості освіти.


Першочергово таке право отримали учні, які навчаються в закладах загальної середньої освіти інтернатного типу, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти. Механізм внесення змін до реєстраційних даних для окремих випускників поточного року розміщений в «Кабінеті керівника закладу освіти».


Зміна місця проведення ЗНО можлива лише за умови, що місце проживання і місце розташування закладу освіти розміщені в різних областях або відстань між ними перевищує 150 км.


Для внесення змін випускнику потрібно звернутися до людини, відповідальної за реєстрацію у його закладі освіти. Адміністратори закладів освіти мають подати інформацію про внесення змін до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти не пізніше 18 травня (детальніше за посиланням).

Автор: Катерина Турубара Джерело фото: testportal.gov.ua

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Читайте також:

  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Вверх