Гаряча вода: знов під загрозою відключення

2.05.2009, 12:58 Просмотров: 1 454
Минулої п’ятниці ДП «Енергоринок» знову заборонило виробляти електроенергію на Кременчуцькій ТЕЦ..

Процес виробництва електроенергії технологічно пов‘язаний із виробництвом тепла. Тож ця заборона може призвести до позбавлення міста гарячої води та зупинки «Укртатнафти» (ТЕЦ постачає цьому підприємству пару для технологічних потреб).

За словами віце-мера Миколи Порицького, у п’ятницю до Києва виїхали представники «Полтаваобленерго» та «Укртатнафти», щоб врегулювати питання роботи ТЕЦ. За даними «Полтаваобленерго» йдеться про мінімальний обсяг виробництва електроенергії, за якого можна буде виробляти пару для нафтопереробного заводу та підігрівати воду для населення. На це й сподіваються у мерії.

У понеділок енергетики не могли похвалитися успішними перемовинами. Натомість заявили, що місто «так і висить на гачку відключення».

Якщо ТЕЦ зупинить виробництво та мережі довго не будуть заповнені гарячою водою, то до нового опалювального сезону вони стануть непридатними.

У ДП «Енергоринок» заявляють, що заборона виробництва електроенергії на Кременчуцькій ТЕЦ пов’язаний із надлишком виробництва електроенергії в Україні. 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх