Управляючі компанії хочуть брати гроші з громадян за «папірці»

7.05.2009, 11:52 Просмотров: 1 353
Затвердження розцінок на «ЖЕПівські» довідки влада готується винести на виконком. На минулому тижні їх обговорили на нараді..

3 грн 34 коп – стільки хочуть брати за звичайну довідку про склад сім‘ї та з місця проживання. Завірення підписів сусідів (це, напевно, якщо вам потрібно скласти акт-претензію про якість послуг) обійдеться в 4 грн 60 коп, стільки ж – виписка з будинкової книги (для приватного сектора). Найдорожчі «послуги» – характеристика з місця проживання (30 грн) та анкета туриста (17-72 грн). Втім, останні мало кому потрібні. Однак, яке відношення має довідка з місця проживання, котру фактично видає паспортний стіл міліції, до приватного ЖЕПу? Незрозуміло.

Всього ж приватна управляюча компанія «Житлорембудсервіс», яка обслуговує будинки в Автозаводському районі, передбачила дев‘ять видів платних довідок. Мотивація – оформлення документів не закладено в експлуатаційні витрати (квартплату). Управляюча компанія «Добробит» (Крюківський район) підтримує «почин» своїх колег з Автозаводського району. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх