Боржники залишаться без субсидій

1.07.2007, 12:07 Просмотров: 2 051
Субсидії дають не всім, хто має на них право. Ті, хто заборгував за житлово-комунальні послуги, зможуть отримати субсидію, лише погасивши борг або уклавши договір про його реструктуризацію..

Нещодавно в силу вступила постанова Кабміну, відповідно до якої  боржники не зможуть отримати субсидію.«Якщо заборгованість за житлово-комунальні послуги виникла до першого грудня 2006 року, субсидія призначається за умови, що підписано договір про його реструктуризацію. У кого заборгованість з’явилась пізніше, допомогу отримає після сплати боргу. Перерахунок ми робитимемо з першого липня», – пояснює начальник відділу субсидій Автозаводського району Світлана Семеняченко. Очікується, що кількість отримувачів субсидій зменшиться лише на 10 відсотків, адже більша частина укладе договори про реструктуризацію боргу (виплату у розстрочку). За цими договорами потрібно буде сплачувати обов’язкову частку. Якщо ж отримувач субсидії не буде виплачувати ці кошти, його позбавлять допомоги. 
Для того, щоб оформити субсидію, потрібно надати такі документи: квитанцію про сплату житлово-комунальних боргів або договір із підприємством про реструктуризацію боргу, довідку про доходи, склад сім’ї, паспорт, ідентифікаційний код.
Фахівці відділу субсидій у понеділок та четвер приймають у ЖЕПах,  у вівторок, середу та п’ятницю – у відділі субсидій. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх