"Законний» рак – власноруч спійманий"

26.11.2006, 18:11 Просмотров: 1 312
Прийшовши на ринок у рибні ряди або в якийсь із супермаркетів, можна побачити як у тацях купчаться раки. І, мабуть, жоден із любителів цих безхребетних (мається на увазі «з пивом») не замислювався, що продають їх незаконно..
Чим більше раків, тим імовірніший рак

– Ловити раків можуть лише риболови-любителі, які мають на це дозвіл, і лише по 30 штук за риболовлю», – повідомив «Телеграфу» іхтіолог рибінспекції Юрій Ярцев. Промисловим риболовецьким господарствам займатися «раколовлею» офіційно не можна, оскільки не існує на цей промисел квот (норм вилову). За одну особину передбачено стягнення штрафу в розмірі 1,70 грн. Тому рибхози намагаються швидше позбутися нелегального товару, іноді просто відпускаючи раків назад у воду.
Тих, кому не пощастило (у розумінні, ракам), продають на ринку по 15 гривень за кілограм. Сертифікату якості товару вам не покажуть, бо його просто не може бути на продукцію, яку не можна ловити!!!
Як кажуть спеціалісти-екологи, у раках накопичуються всі можливі у воді важкі метали, що лише збільшить можливість захворіти на рак. Хоча любителів пива цим не налякаєш... 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх