Кременчуцький Дід Мороз гуляв по Москві

26.11.2006, 18:11 Просмотров: 1 249
Кременчужанин Єгор Ткач – єдиний представник з України, який 14-18 листопада в Москві, змагався за звання кращого Діда Мороза на шостому Міжнародному форумі «Дід Мороз 2006»..

і катався на лімузинах

– На вулицях і площах Москви, куди на величних лімузинах доставляли учасників форуму, казкові герої з Дідами Морозами в сяючих шубах танцювали з москвичами, водили хороводи, давали численні інтерв'ю журналістам. Приємно було відчувати себе чарівником перед дітьми, особливо коли це були діти-сироти', – розповідає Єгор.
За його словами, змагатися за звання кращого серед іменитих акторів з Санкт-Петербурга, Пермі, Ханти-Мансійська,  Тольяті, Карелії, Іванова, Владимира, Бєлгорода і, звичайно, Москви йому було не просто. Здебільшого представники з вищезгаданих міст – це переможці різних конкурсів, кращі Діди Морози у своїх містах, які виступають на головних ялинках.
– Тому відповідальність за мої акторські здібності, костюм та виступи на сцені Всеросійського виставкового центру і центрального Палацу дитячої творчості були для мене наче іспит. На щастя, мене у подорож до столиці Росії підготувала Асоціація працівників парків культури України на чолі з Валентиною Кечиною та святкове бюро «Камертон». Мій наряд був не гіршим за наряди інших учасників. Спілкувався я з публікою українською мовою. Цікаво, що коли Всеросійський Дід Мороз після нашого виступу запитав аудиторію, чи не потрібен перекладач, всі дружно крикнули: «Ні!». Це було головнішим, ніж оцінка журі', – посміхається Єгор і додає, що кращим було визнано Московського Діда Мороза.

  
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх