Ціни на газ знизять?

24.08.2006, 17:08 Просмотров: 1 068
За позовом профспілок, господарський суд Києва призупинив дію постанови про підвищення тарифів на газ для населення. Але поки що платити будемо за старими підвищеними цінами..

Нещодавно господарський суд Києва призупинив дію рішення НКРЕ щодо підвищення вартості газу для населення з 1 липня. В суд на НКРЕ та Кабмін подала федерація профспілок України, яка оскаржує підвищення тарифів. Постанова діє з 17 серпня і до тих пір поки суддя не винесе рішення у справі. Наступне судове засідання призначене на 6 вересня. Саме тоді суд може або задовольнити вимоги профспілок і знизити тарифи, або відмовити профспілкам і фактично підтвердити підвищення.
Як повідомили «Телеграфу» у міськгазі, поки що ми сплачуємо за «липневими» підвищеними цінами. «Ми не отримували жодного офіційного документу, на основі якого могли б знизити ціну на газ. Тому зараз мешканці сплачують за тарифами, затвердженими раніше. Якщо суд скасує рішення про підвищення газу, то, швидше за все, буде зроблено перерахунок», – каже спеціаліст планово-економічного відділу «Кременчукгазу».
Нагадаємо, що зараз для тих, у кого є лічильник, один кубометр газу коштує 0,41 коп., без лічильника ця сума становить 0,44 коп. при нормі споживання 9,8 куб.м. (для централізованого опалення). 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх